Burmistrz Muszyński może spać spokojnie. Radni go nie zawiedli

Wiesław Muszyński, burmistrz Włodawy, cieszy się niesłabnącym poparciem w mieście. W kwietniu zagłosowało na niego blisko 87 proc. wyborców. Podczas wczorajszej sesji włodawscy radni jednogłośnie udzielili mu wotum zaufania i absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2023 rok.

– Serdecznie dziękuję państwu radnym za jednogłośne podjęcie uchwał w sprawie udzielenia mi wotum zaufania i absolutorium. Dziękuję w imieniu własnym i wszystkich współpracowników. To jak zmienia się Włodawa to nasza wspólna zasługa. Dziękuję również radnym minionej kadencji za owocną współpracę, dzięki której udało nam się zrobić tak wiele dla naszego miasta – powiedział tuż po głosowaniach Wiesław Muszyński, burmistrz Włodawy.

Głosowanie nad udzieleniem burmistrzowi wotum zaufania i udzieleniem absolutorium poprzedziła debata nad Raportem o stanie Gminy Miejskiej Włodawa za 2023 rok.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Dziennika Wschodniego.

1 Komentarz do "Burmistrz Muszyński może spać spokojnie. Radni go nie zawiedli"

  1. Jak Rzym padał to urzadzan o igrzyska. Ile długu ma miasto Włodawa? Radni głosują bo biorą diety. W miastach takich jak Włodawa funkcja radnego powinna być całkowicie społeczna. Zamiast sprawować nadzór nad burmistrzem to on nimi rządzi.

  2. Słuszna uwaga radni powinni pełnić funkcję społecznie wtedy można powiedzieć pracuję dla mieszkańców, nie dla kasy.

  3. Podwyżkę za wodę tuż po wyborach szybko przyklepali.

  4. Drogi konio nie chodzi o ścisk pupy tylko wymiotować mi się chce jak czytam radni burmistrzowi Burmistrz radnym to NASZE pieniądze co z tego mamy psie i wronie kupy nawet wyjść na spacer nie mamy dokąd wstyd Włodawie.

    • Jak nie widzisz że się miasta zmieniło to może umów się na wizytę u okulisty

    • Przejedź się w Polskę albo i dalej i zobacz jak wyglądają inne miasta. Pomieszkaj tam trochę to docenisz to co masz

  5. Bywam w różnych miastach nie widzę w czym u nas jest lepiej, plac zabaw przy Szkole nr 3 proszę zobaczyć, park jeżeli komuś uda się przejść bez kleksa na głowie gratuluję, psie kupy na trawnikach normą po wlodawsku drzew ubywa.Nie ma powodu do dumy.

  6. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content