Test antygenowy w aptece nie u nas

– Pracujemy nad tym, żeby dostępność testowania była możliwa w każdej aptece w Polsce – zapowiadał przed kilkoma dniami minister zdrowia. Jak na razie to mrzonki. Przynajmniej dla mieszkańców naszego regionu.

Każdy może wykonać bezpłatny test antygenowy w aptece, która bierze udział w programie. Nie ma ograniczenia liczby testów, które mogą być wykonane u jednej osoby” – czytamy na stronie pacjent.gov.pl.

Jak się okazuje, nie każdy. Chełmianie, krasnostawianie i włodawianie tego „luksusu” raczej w najbliższym czasie nie doświadczą.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

1 Komentarz do "Test antygenowy w aptece nie u nas"

  1. Czy wiadomo co z oddziałem chirurgii? Miał być zamknięty tylko przez miesiąc. Dziś już luty a dalej nie ma informacji. Kupiłem nowy tydzień w nadziei że redaktor Zakrzewski pracujący w starostwie napiszę coś na ten temat. Panie starosto Romanczuk i pani dyrektor Szpilewicz mieszkańcy na pewno wiedzieć kiedy oddział zostanie otwarty!

  2. nikt nie chce pracować z tą babą

  3. To straciłeś 2,50 lepiej było bułke kupić. Waldek i prawda dobre sobie

    • Teraz ta gazeta kosztuje już 3,80. Za taki poziom dziennikarstwa to zdecydowanie za dużo! A na otwarcie chirurgii pewnie jeszcze poczekamy.

  4. To kto to kupuje? tam tyle prawdy co u kaczki w dupie wody:(

  5. chirurgia działa?

  6. Co oznacza, że mamy mądrych farmaceutów wiedzących jakie ryzyko groziłoby im i ich interesom w przypadku testowania w aptekach. Po dodatnim wyniku jakiegokolwiek pacjenta, personel na kwarantannę a apteka zamknięta.

  7. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content