Szpital pominięty

Burmistrz Włodawy rozdzielił milion złotych, który był nagrodą w konkursie na gminę z najwyższym wskaźnikiem zaszczepienia się przeciwko Covid-19. Oczekiwano, że część tej kwoty zostanie przeznaczona na szpital, ale jedyną placówką o charakterze medycznym, która otrzyma pieniądze będzie hospicjum.

Wielu mieszkańców Włodawy jest zdziwiona, że z miliona złotych nagrody z konkursu szczepionkowego nawet złotówka nie trafi do szpitala, w którym zaszczepiło się najwięcej osób, dzięki czemu milion mógł trafić do miasta. Ratusz ogłosił, że za otrzymane pieniądze wybudowana zostanie tężnia solankowa wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną za 400 tys. zł. Obiekt powstanie w parku przy cerkwi.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

1 Komentarz do "Szpital pominięty"

  1. Idiota

  2. oj niedobrze, niedobrze. a czym się pan kierował podejmując taką decyzję? bo logigi tu nie widać a temat ma drugie dno….

  3. Szpital to beczka bez dna ,tam trzeba milionów miesięcznie.A tak zrobi coś burmistrz i będzie po tym jakiś namacalny znak na lata.Hospicjum tak samo ważne i potrzebne jak szpital.

  4. Dla tych co nie myślą to szpital powiatowy. Sama nazwa mówi, powiatowy a nie miejski!

  5. Ale to są pieniądze na promocję zdrowia a nie z budżetu miasta – więc chyba szpital mógłby je bardziej wykorzystać choćby na jakieś bezpłatne badania profilaktyczne dla mieszkańców bo to oni “wyszczepili” tą nagrodę. Tężnia skończy jak inne wielkie projekty w tym mieście

  6. sor Chełm!!!!! już czeka!!!!

  7. Brawould Waldus! Piekny artek na zlecenie twojego pryncypala. Labedzi spew. ..

  8. Znowu Starosta wykiwany

  9. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content