Prezydent Duda: doceniam Waszą służbę, wytrwałość, bohaterstwo i niezłomność

Prezydent Andrzej Duda oraz minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Kamiński złożyli dzisiaj wizytę w Placówce Straży Granicznej we Włodawie, odwiedzili też tzw. trójstyk granic Polski, Białorusi i Ukrainy. Spotkali się tam z funkcjonariuszami Straży Granicznej, Policji i żołnierzami Wojska Polskiego wykonującymi zadania w zakresie ochrony granicy państwowej.

Później na Rynku we Włodawie odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych funkcjonariuszom Straży Granicznej.

– Chcę wyrazić ogromny żal i przykrość. Jest mi po prostu przykro – jako Polakowi, obywatelowi z jednej strony, ale także i może przede wszystkim przykro mi jest jako Prezydentowi Rzeczypospolitej odpowiedzialnemu za bezpieczeństwo Polski, za niepodzielność jej terytorium i jego trwałość, tym samym za bezpieczeństwo granic – że jesteście Państwo obrażani przez nieodpowiedzialnych ludzi, że próbuje się Państwa poniżać, oskarżać, że próbuje się deptać godność polskiego munduru i naszych znaków państwowych – ubolewał Prezydent.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Dziennika Wschodniego.

1 Komentarz do "Prezydent Duda: doceniam Waszą służbę, wytrwałość, bohaterstwo i niezłomność"

 1. Zawsze kiedy stykam się z taką apologią służb, czuję prezesowski „absmak”. Każdy ma swoje obowiązki, każdy jest bohaterem swojego dnia, kiedy wytrwale pracuje, niezłomnie pilnuje dzieci, sprząta itd… Jeżeli zwykli ludzie nie są apologizowani, chociaż robią zdecydowanie wiecej dla swojego kraju, to dlaczego zupełnie inaczej politycy traktują służby. Są one po to, aby spełniać swoje obowiązki, jest to ich normalna praca do której są przygotowywani, tak samo jak lekarze, nauczyciele, prawnicy, czy rolnicy. Na dodatek czas ich efektywnej pracy jest nieporównywalnie krótszy a sytuacji w których są rzeczywiście nieodzowni zdecydowanie mniej niż w przypadku każdego innego zawodu. Skąd ta czołobitność zwłaszcza polityków PIS-u wobec służb. Te fotografie na tle wojskowego sprzętu, wśród funkcjonariuszy, w tych quasi wojskowych ubraniach? Ktoś ma jakąś teorie?

  • Co ty pitolisz buhaaaa lekarz we Włodawie 30 000 – zero odpowiedzialności, f-sz 4500 odpowiedzialność olbrzymia, co to za tuman pisze takie komentarze, gdzieś na prywatnej sorbonie usłysześ o Sigmund Freud i siejesz ferment. Za pewne twoje potrzeby oralne, analne są większe buhaaaa

   • Lekarz odpowiada za życie i zdrowie pacjenta, a za co odpowiada funkcjonariusz na granicy? Za bezmyślne wykonywanie rozkazu? To są porównywalne poziomy? Po za tym porównujesz pensję brutto lekarza na kontrakcie od której musi zapłacić ubezpieczenia społeczne, podatki, pokryć koszty związane z pracą (ubranie, dojazd, posiłki) z pensją netto funkcjonariusza, Jeżeli dodamy do tego przywilej wieku emerytalnego i ubezpieczenia społeczne fundowane przez społeczeństwo, posiłki, dojazdy, mundurówki i inne dodatki, których wymienienie byłoby dłuższe niż cały ten post okaże się, że nie ma różnicy, albo jest ona niewielka. Na marginesie, jeżeli ty uważasz się za normalnego, to jedynie zgodnie z maksymą twojego prezesa “nikt nam nie wmówi, że białe jest białe, a czarne czarne”.

    • buuuuuhahahah co za idiota to pisze

    • Ostatni przypadek uzdrowienia w Dubecznie

    • Biedni, nieważni, nie mający nic do powiedzenia. Tylko wyzwiska wam pozostały, kiedy argumentów zero. Typowa pislamska czerń.

     • Odezwała się znawczyni, ja zapytam gdzie te kobiety i dzieci na granicach. A może ten słynny Ibrahim z panią Wapa doczekali się potomstwa. Jak można nie nazwać kogoś idiota jak u tej osoby zero argumentacji, zero wiedzy.

     • Jeżeli nie widzisz i nie słyszysz argumentów to jesteś ogłuszony propagandą i oślepiony nienawiścią do odmiennego od ciebie. Nawet jak ci ktoś odpowie na twoje pytania, to ich ani usłyszysz, ani zobaczysz. Rozmowa z tobą to strata czasu. W twojej głowie głos jedyny poprawny, słuszny, twój. Szkoda czasu na rozmowę z kimś, kto nie szuka w rozmowie zbliżenia się do prawdy i porozumienia a jedynie okazji do opluwania i lżenia.

  • Politycy wszystkich opcji zawsze dbają o “resorty siłowe”. Na czele tych resortów i służb przywódcy stawiają z reguły najbardziej zaufane osoby. Politycy lubią pokazywać się tam gdzie jest jakaś siła, uzbrojenie w tym ciężkie. “Zwykłym” ludziom grozi więzienie za posiadanie nawet elementu broni czy pocisku z czasów II wojny światowej (wg. polityków to dla ich dobra żeby nawzajem się nie pozabijali) . Zwykli ludzie są tylko potrzebni na czas wyborów. W tym czasie uważa się ich za mądrych, odpowiedzialnych, ogólnie za najważniejszych na ziemi.

 2. Duduś był we Włodawie ? szkoda że nie wiedziałem

 3. Prezydent to Prezydent ale co robił ten “Konus” z nr 1. Kto płaci za te wszystkie banery:?

 4. Chyba nie do końca sprawiedliwe jest porównanie pracy nauczyciela,lekarza do funkcjonariusza na granicy..w deszcz mróz w słońcu….i w zagrożeniu życia oraz opluwaniu przez rzekomych Polaków

  • Zapomniałaś, jak minister zero, mówił o niewinnym lekarzu, “nikt przez niego już zamordowany nie będzie”? Nie pamiętasz nagonki rozpętanej przez PIS przeciwko lekarzom, a jeszcze wcześniej przeciwko adwokatom, radcom, notariuszom, dzisiaj przeciwko sędziom i nauczycielom? Zagrożenie życia? Chyba mówisz o tych kobietach i dzieciach, wobec których nie mieli zgodnie z polskim prawem karnym i prawem międzynarodowym stosować push-backu. Nie znalazł się wśród nich ani jeden sprawiedliwy, który zgodnie z art. 63 ust. 2 powinien odmówić wykonania rozkazu, które łączyłoby się z przestępstwem.

   • o widzę świnia się wypowiada

   • co za idioci, nawet nie znają prawa, ale papla co GW napisze, co TVN pokaże, a znajomość przepisów zerowa,

   • Płacą wam za dezawuowanie nieprzychylnych PiS-owi komentarzy, czy wy tak z czystej głupoty. Argumentów zero, wyzwisk cała masa. Typowa pislamska czerń.

    • Jutro masz sbkow, nie zapomnij o Joannie wczesnoporonne, o zgrozo zaczynają od ronda Dmowskiego, idiota zostanie idiota

     • Anonim, normalny, krążownik Moskwa, black i co tam jeszcze było… Albo DID albo tyle twarzy jednego niedorozwiniętego przygłupa.

   • Anonimie nr 425, jaką odpowiedzialność ponosi lekarz? Wpisze zgon z powodu niewydolności krążeniowo-oddechowej. Usługi funeralne skasują swoje i ,,po ptokach”.

   • Prawda onkascie to nagonka?

    • O kaście.

    • Tych kast to dużo było… Oczywiście, chodzi o waszą prawdę, bo prawda was przecież nie interesuje. Wiedziałbyś, że minister zero przegrał proces z lekarzem, którego nazwał mordercą. Jednak zniszczył mu życie i praktykę, przed przegranym procesem. To już nie jest wasza prawda? Teraz w podobny sposób zaszczuwa lekarzy, których jego matka pozwala jako winnych śmierci jego ojca. To nie jest prawda? Taki wasz modus operandi, najpierw zaszczuć i zniszczyć, a potem nawet jak przegracie w sądzie, to przecież sądy to kasta.

 5. Pisowska błazenada za publiczne pieniądze

 6. Ku chwale ojczyźnie Panie Prezydencie, na pohybel zdrajcom

 7. A jak tam Skiba, a może ta kandydata na posła co mówi że jest kandydatem 3 rzeszy

 8. Za czyje pieniądze zostanie zorganizowany “marsz milionów serc” tak jak sbcy ruszyli 4 czerwca / Odpowiedź na pewno nie za publiczne Panie Anonim

 9. Powiedz za czyje pieniądze na każdym płocie , skwerze wiszą banery pisowców? Tylko nie pisz, że za sw0je.

  • Jednak z królową nauk to macie jednak problemy

  • A jak tam nowoczesna buahahaha

  • poczytaj czerwony buraku ustawę a później się wypowiadaj

   • Typowa pisowska narracja, przekręt pod pozorem legalności. Jesteś potwornie głupi myśląc, że ludzie są tak naiwni i nie wiedzą jak w “legalny” sposób promując 800+ PIS finansuje swoję kampanię wyborczą. Jak w taki sam “legalny” sposób wyprowadza pieniądze z budżetu na słupy w willa+, czy nieistniejące projekty finasowane z NCBiR. Nie trzeba czytać ustawy, aby wiedzieć, że i w tym przypadku ją złamaliście, tak jak łamiecie konstytucję. Argument ilościowy mówi sam za siebie. Na 1 plakat opozycji przypada 10 płakatów pislamu. Także przydałoby się najpierw pomyśleć, a dopiero potem coś rzygnąć bo inaczej tych twoich wypowiedzi nie sposób nazwać.

    • To fajną frekwencję macie na tym marszu 100 000, buhahaha nudno coś tam tylko nie pij za dużo jutro do pracy, a kto wam bronił wywiesić więcej, widać ilu ludzi was popiera buahahahaha Nie pisz durnot, że nie nie mieliście. Szerokiej drogi z Warszawy, takich jak ty potrzeba do czyszcznia rowów.

     • Zatroskany psychiatra | 5 października 2023 at 07:24 |

      Leczysz się? Tyle ksywek jednego usera na tym forum. Did albo schizofrenia, w celu dokładnej diagnozy zalecam obserwację w Szpitalu Tworkowski. Ze względu na objawy przyjmą bez skierowania Doraźnie klozapina, w celu złagodzenia objawów splątania, odrealnienia i niepohamowanego rżenia. Dużo zdrowia życzę mój ty biedaku.

    • A dokładnie jaki art. konkretnej ustawy. Bo jakoś nie widzę

  • czyje to słowa | 30 września 2023 at 21:33 |

   Ja pani bardzo dziękuję i zgłaszam do pani praktyczną prośbę, by pani już nie schodziła z wagi, bo pani będzie miała problem pocałować nawet wodę pod prysznicem

 10. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content