Powiat włodawski. Seniorze, zgłoś się!

Od trzech miesięcy przy ul. Sztabowej we Włodawie działa Dzienny Dom Senior+. Pierwszeństwo do korzystania ze świadczeń oferowanych przez placówkę mają osoby samotne, zagrożone wykluczeniem społecznym, o najniższych dochodach. Zajęcia w Dziennym Domu są prowadzone od poniedziałku do piątku w godz. od 7:30 do 15:30.

– Serdecznie zapraszamy seniorów z powiatu włodawskiego do uczestnictwa w zajęciach. Seniorze, jeśli chcesz w atrakcyjny sposób spędzić czas, w miłej atmosferze, wśród rówieśników, jeśli chcesz rozwijać swoje pasje pod okiem profesjonalnych instruktorów oraz uczestniczyć w życiu społeczno-kulturalnym, to miejsce jest dla Ciebie. Przyjdź i przekonaj się sam – zachęca dyrektor DDS+ Andrzej Wróbel.

Placówka zatrudnia profesjonalną kadrę, która organizuje zajęcia terapeutyczne oraz kulturalno-oświatowe. – Wśród wielu ciekawych form aktywności można wymienić zajęcia manualne, czyli rękodzieło artystyczne, biblioterapię, zajęcia z aktywności ruchowej, czy informatykę. Są też lekcje gotowania, zajęcia pielęgnacyjno-kosmetyczne, prężnie działa sekcja ogrodnicza – wylicza dyrektor ośrodka.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

Skip to content