Nadjeżdża Wrak Race i Nadbużańska Orka!

Zapisy na Wrak Race we Włodawie wciąż trwają. Wyścigi wraków odbędą się w sobotę 13 maja, na błoniach przy zalewie Okopiec. Na uczestników czekają cenne nagrody pieniężne i rzeczowe!

– Spotkamy się na starcie, na błoniach przy zbiorniku Okopiec między Włodawą a Orchówkiem. Osoby, które wezmą udział w imprezie (kierowca i pilot) muszą mieć ukończone 18 lat. Uczestnicy rajdu muszą mieć prawo jazdy kategorii B i nie mogą być pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających – informuje Łukasz Zdolski, dyrektor Włodawskiego Domu Kultury.

Zawodnicy nie będą dzieleni na kategorie. W zawodach obowiązuje jedna kategoria dla pojazdów oraz jedna bez względu na płeć uczestnika. W dniu zawodów zostaną wylosowane grupy nie większe niż 10 załóg. Pojedynczy wyścig trwał będzie od 10 do 15 minut. W czasie wyścigu należy pokonać jak największą liczbę okrążeń. Główna nagroda Wrak Race to tytuł “Najszybszej fury” i 1500 złotych, drugi zespół na mecie zespół czyli “Średnioszybka fura” zgarnie 1000 złotych, a kierowca i pilot, którzy uplasują się na najniższym stopniu podium, otrzymają tytuł “Dziarskiej fury” i nagrodę pieniężną w wysokości 750 złotych. Przyznana zostanie również nagroda Fair Play oraz za “Najlepiej odpimpowane auto”. Zapisy na Wrak Race Włodawa wciąż trwają. Szczegóły na stronie Włodawskiego Domu Kultury (wdk.wlodawa.eu) oraz pod numerem telefonu: 507 732 604.

Imprezie towarzyszyć będzie wystawa aut tuningowanych. Przez cały dzień prowadzona będzie zbiórka charytatywna na rzecz włodawskiego hospicjum. – Chcemy przyjechać z chłopakami i przeprowadzić sprzedaż naklejek, z której dochód zostanie przekazany na hospicjum we Włodawie. A przy okazji na wystawie aut będzie można zobaczyć samochody o wartości kilkuset tysięcy złotych – mówi Kacper, który wybiera się na imprezę

Nadbużańska Orka

Nadbużańska Orka 4×4 to rajd charytatywny organizowany przez Stowarzyszenie Rozwoju Turystyki Terenowej – “TERENOWE NIEDŹWIEDZIE”. Odbędzie się tego samego dnia, również na błoniach przy zbiorniku Okopiec.  

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

Skip to content