Poszukiwany listem gończym ukrył się… na strychu

Kryminalni z włodawskiej komendy zatrzymali 27-latka, który był poszukiwany listem gończym. Mężczyzna wybrał na swoją kryjówkę strych, jednak ten nie uchronił go przed zatrzymaniem. Trafi do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 4 lata.

Mieszkaniec powiatu włodawskiego od listopada zeszłego roku poszukiwany był sądowym listem gończym. Powodem jego problemów z prawem było naruszenie przepisów karnych m.in. za groźby czy niewykonanie polecenia zatrzymania pojazdu. Za swoje czyny miał odbyć karę 4 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna, jak ustalili mundurowi, ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

Szereg czynności operacyjnych pozwolił włodawskim kryminalnym ustalić aktualne miejsce pobytu poszukiwanego 27- latka. Mężczyzna próbował schować się przed policjantami na strychu, jednak dobre rozpoznanie pozwoliło na jego zatrzymanie. Wyglądał na wyraźnie zaskoczonego. Dziś trafi do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę pozbawienia wolności.

To kolejny raz kiedy dzięki skutecznym działaniom włodawskich policjantów osoba nie uniknie odpowiedzialności karnej i odbędzie karę zastępczą. Wczoraj zatrzymaliśmy 22-latka z powiatu lubelskiego, który już odbywa karę pozbawienia wolności.

aspirant sztabowy Kinga Zamojska-Prystupa
KPP Włodawa

Skip to content