Poszukiwany listem gończym 22 latek zatrzymany przez włodawskich policjantów

Policjanci z włodawskiej komendy zatrzymali poszukiwanego listem gończym 22- latka. Mężczyzna od marca ukrywał się przed organami ścigania. Wpadł w Okunince, kiedy wymijająco odpowiadał na pytania policjantów. Mężczyzna ma do odbycia karę 182 dni pozbawienia wolności za oszustwo. Dziś trafił do zakładu karnego.

W nocy z soboty na niedzielę uwagę policjantów z włodawskiej patrolówki zwrócił mężczyzna, który niepewnie poruszał się po Okunince. Nie potrafił im wyjaśnić, co robi w tym miejscu. Podczas legitymowania powiedział, że nie ma dowodu osobistego i podał nieprawdziwe dane. Po tym szybko odwrócił się i zaczął uciekać w stronę Jeziora Białego. Po kilkunastu metrach został zatrzymany. Wtedy w kieszeni kurtki policjanci odnaleźli dowód osobisty i potwierdzili dane mężczyzny.

Uciekinier po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazał się być osobą poszukiwaną do odbycia bezwzględnej kary pozbawienia wolności w wymiarze 182 dni. List gończy wydał Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku. 22-letni mieszkaniec powiatu lubelskiego poszukiwany był za oszustwo. Dziś trafił do zakładu karnego.

aspirant sztabowy Kinga Zamojska-Prystupa
KPP Włodawa

Skip to content