Policja podsumowała sezon w Okunince. Cztery razy więcej wykroczeń

Okuninka Włodawscy policjanci podsumowali tegoroczny sezon nad Jeziorem Białym. Charakterystyczne jest to, że tym razem ujawnili 460 wykroczeń, kiedy przed rokiem takich zdarzeń było „tylko” 113

– W minionym sezonie otrzymaliśmy wsparcie z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie w liczbie 14 funkcjonariuszy, a nie 10 – jak dotychczas – mówi Elwira Tadyniewicz, rzecznik włodawskiej policji. – W sumie powołany przez komendanta powiatowego policji we Włodawie zespół, którego zadaniem było czuwanie nad bezpieczeństwem osób wypoczywających w Okunince, liczył 24 osoby – razem z naszym dzielnicowym, kryminalnymi, sternikami motorowodnymi i funkcjonariuszami z drogówki. W razie potrzeby zespół ten otrzymywał wsparcie z Włodawy, bądź posterunku w Urszulinie.

To wszystko sprawiło, że niewiele wykroczeń uszło uwadze funkcjonariuszy. Najczęściej mieli do czynienia z przypadkami zakłócania porządku publicznego, sprowadzającego się między innymi do spożywaniu alkoholu w miejscach niedozwolonych, przeklinania, drobnych kradzieży czy wykroczeń w ruchu drogowym.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Dziennika Wschodniego.

3 komentarzy "Policja podsumowała sezon w Okunince. Cztery razy więcej wykroczeń"

  1. W tamtym sezonie po prostu się op….i, a w tym uczciwie pracowali ! Brawo policja.

  2. Tymczasem w klasie A… piłkarze Włodawkianki nie dojechali na mecz! Wstyd…. takiej siary jak Ryszard N z kolegami narobili nie było nigdy….

  3. czyżby wpisy o naciskach na wyniki Pni Komendant nie były wyssane z palca?

  4. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content