Pójdzie w ślady Lewandowskiego?

Kuba Adamczyk, 15-latek z Włodawy, robi zawrotną piłkarską karierę. Właśnie przed kilkoma dniami jego drużyna juniorów AKS SMS Łódź awansowała do Centralnej Ligi Juniorów, w której grają najlepsi piłkarze w tym wieku w Polsce. Zawodnik rodem z Włodawy znalazł się już na celowniku najlepszych polskich klubów, w tym Piasta Gliwice.

Pochodzący z Włodawy Kuba Adamczyk (rocznik 2006) to jeden z najlepiej zapowiadających się młodych piłkarzy. Świadczą o tym nie tylko opinie trenerów, ale przede wszystkim przebieg jego dotychczasowej kariery. Zaczynał w sezonie 2015/2016 we Włodawiance. Jego talent szybko jednak dostrzegł Górnik Łęczna, w którym rozegrał następny sezon. Po roku, w sezonie 2018/2019, grał już w Motorze Lublin, z którą to drużyną został mistrzem województwa i reprezentantem kadry województwa.

Następnie przeniósł się do Łodzi, gdzie w kolejnym sezonie (2019/2020) z AKS SMS Łódź zajął trzecie miejsce w tabeli wojewódzkiej. Teraz jego łódzka drużyna awansowała do Centralnej Ligi Juniorów U-15 (to najwyższy poziom rozgrywek w Polsce) – do grupy A, w której zmierzą się z zespołami: Legia Warszawa, Escola Varsovia, Polonia Warszawa, Znicz Pruszków, Kosa Konstancin (akademia byłego reprezentanta Polski Romana Koseckiego), Jagiellonia Białystok.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

1 Komentarz do "Pójdzie w ślady Lewandowskiego?"

  1. Mam nadzieję że jednak nie pójdzie i będzie normalnie płacił podatki

    • Nie pójdzie i będzie płacił podatki … przekonaj mnie, że oprócz Twoich chorych wizji zrobienia z niego płatnika życzysz mu jak najlepiej w jego karierze. Co ten kraj ma mu do zaoferowania jak będzie “dobry”? A no tak … musi podatki płacić … WARTO ZOSTAĆ.

      • id lempart cie przytuli p..le

      • Podatnikiem się jest jak się ma przychód. Idol robcio Lewandowski, jak wynika ze śledztwa dziennikarzy niemieckich, miał skłonności do migania się od płacenia. A właściwie to jego współpracownicy mieli on ze swoją piłkarską inteligencja koncepcję podatków ogarnia jeszcze gorzej niż Ty.

  2. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content