Podsumowanie Akcji “Znicz” na drogach powiatu włodawskiego

Jak co roku akcja „Znicz 2017” była okresem wytężonej pracy policjantów, którzy czuwali nad bezpieczeństwem osób poruszających się po drogach powiatu włodawskiego. Podczas tych dni doszło do 8 kolizji i 1 wypadku drogowego, w którym została ranna 1 osoba. Policjanci ujawnili ponad 60 wykroczeń w ruchu drogowym. Najczęstszym przewinieniem kierowców była zbyt szybka jazda.

Od piątku 27 października włodawscy policjanci czuwali nad bezpieczeństwem osób w rejonach nekropolii oraz na drogach całego powiatu. Jak co roku służbę pełniło więcej policjantów, którzy bacznie przyglądali się wszystkim uczestnikom ruchu drogowego.

W czasie trwania akcji doszło do 1 wypadku i 8 kolizji na drogach powiatu włodawskiego. Policjanci przeprowadzili ponad 240 badań na zawartość alkoholu w organizmie, jak się okazało nikt nie zdecydował się na jazdę “na podwójnym gazie”. Łącznie funkcjonariusze ujawnili ponad 60 wykroczeń w ruchu drogowym. Najwięcej popełnianych przewinień dotyczyło zbyt szybkiej jazdy, ale także zdarzały się wykroczenia dotyczące nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu czy braku obowiązkowych pasów bezpieczeństwa.

E.T.

KPP Włodawa

1 komentarz "Podsumowanie Akcji “Znicz” na drogach powiatu włodawskiego"

  1. Ganiali za parkowanie na lubelskiej. sic!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

  2. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content