Pisarz zbada wycinkę drzew

Do gminy Włodawa ma przyjechać Michał Książek, autor „Drogi 816”. Nie będzie promował swojej książki, a zajmie się wyjaśnieniem, dlaczego przy nadbużance wycina się wiekowe drzewa. Autor uruchomił zbiórkę, dzięki której będzie mógł sfinansować swój pobyt nad Bugiem.

– Od kilkunastu dni słyszymy o dużych wycinkach sędziwych drzew na sławnej drodze 816, czyli tzw. nadbużance – pisze pod swoją zbiórką na stronie zrzutka.pl Michał Książek, pisarz, reportażysta, ornitolog i podróżnik, a z wykształcenia leśnik. – Chcę przyjechać do gmin Włodawa i Kodeń, sprawdzić kto i dlaczego wycina stuletnie jesiony, czy decyzje na wycinkę są zgodne ze stanem faktycznym drzew, czy wycinano drzewa zdrowe, czy niszczono stanowiska gatunków chronionych.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

1 Komentarz do "Pisarz zbada wycinkę drzew"

  1. ,,pisarzowi” na jego pytanie, cytuję ,, dlaczego przy nadbużance wycina się wiekowe drzewa.”koniecznie zadam pytanie DLACZEGO UMIERAJĄ WIEKOWI LUDZIE ????????

    • “Autor uruchomił zbiórkę, dzięki której będzie mógł sfinansować swój pobyt nad Bugiem” Ludzie ocknijcie się “Gościu” za Waszą kasę będzie robił bicie piany na temat naszych drzew jako znawca i specjalista. Trzeba być totalnie porąbanym by coś takiego pisać czytać. Lepiej dorzucie kasy na moją zbiórkę którą zainicjowałem w swojej rodzinie na nowy samochód (z salonu) to może Was podwiozę bo zabieram ludzi stojących poza miastem i zatrzymujących na “Stopa”

  2. taki z niego ekspert że zrobił zbiórkę na wycieczkę do Włodawy. swoją drogą niezłe ma stawki 😀

  3. Skąd ten ekspert jechał z Czeputki przez Rio z obiadem w RPA ?:)haha

  4. wrrrrrrrrrr | 27 lutego 2022 at 19:11 |

    I jakie są wyniki badań Pisarza? Takie jak mniemanologiczna hipoteza o wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Swiętami Wielkiej Nocy? Albo odwrotnie? Zależy, które są bliższe? Ale dobrze, niech bada. Niech zbada też ilość CO2 wyemitowanych podczas bombardowań i pożarów na Ukrainie. Ilość pyłów i tlenków siarki z wulkanów i sensu ff55 i ETS. JESTEM ciekawy wyników badań pisarza. Z poważaniem i podziękowaniem dla Pisarza.

  5. a gdzie się podziewa Radny powiatowy z Różanki Tadeusz S.? na sesjach cisza, jak by go nie było, realizacja zadań na rzecz gm. Włodawa. zerowa

  6. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content