Partia go nie wystawiła

Na pewno poseł (choć już nie długo) Prawa i Sprawiedliwości Marcin Duszek nie kryje żalu z powodu decyzji swoich partyjnych kolegów i koleżanek o wykluczeniu go z walki o fotel parlamentarzysty w październikowych wyborach. Jego banery zalały powiat włodawski jeszcze w sierpniu.

Wydawało się, że Marcin Duszek jest pewniakiem na liście wyborczej PiS. Zawsze głosował zgodnie z linią partii, nigdy nie był zawieszony. Dlatego też nikogo nie zdziwiło, iż jeszcze przed ogłoszeniem list wyborczych rozpoczął kampanię wyborczą, rozwieszając swoje banery na ogrodzeniach. Okazało się jednak, że zrobił to nadaremnie, bo miejsca na jego nazwisko na liście zabrakło. Wielu mieszkańców Włodawy i powiatu jest zdziwionych tą sytuacją.

– To niepojęte, że obecny poseł, który na dodatek rozpoczął kampanię wyborczą, wieszając setki banerów, nie znajduje się na liście – mówi Robert, wyborca, który od wielu lat głosuje na PiS. – Aż mi przykro, że akurat tego polityka moja partia wyrzuciła z listy, bo to jeden z niewielu posłów, który dbał o nasz powiat, zwłaszcza o Wolę Uhruską i plan budowy przejścia granicznego w Zbereżu – dodaje. Jeszcze w ubiegłym tygodniu poseł zabrał dzieci z Woli Uhruskiej na darmową wycieczkę do Warszawy, gdzie zwiedzały Sejm.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

1 Komentarz do "Partia go nie wystawiła"

 1. Partia go wystawiła ale do wiatru 🙂

  Tam, się człowiek nie liczy…

 2. Obiecali miejsce dla Pawłowskiej za zdradę lewicy

 3. Zbyt podobny do Morawieckiego jego wina buhaha

 4. Naród z partią partia z narodem – ale jaja.

 5. Ostatnio Tusk powiedział, że miał projekt przekopu mierzei wiślanej, kto go jeszcze słucha chyba już tylko czerwony beton

 6. On też zwiedził sejm po raz ostatni haha Przejście budował i gdzie te przejście,chyba tylko w jego głowie.

  • przejscie budował poseł z łaski PSL SAchajko.Była nawet grupa parlamentarna. Na koniec wszystkich zrobił w balona bo na spotkanie grupy zwołał samorzadowców, którzy karnie pojechali do Warszawy tylko z parlamentarzystów nikt się nie zjawił. to był wielki blef. Dzisiaj znowu jako kandydata mamy tego Pana. Trzeba go wybrać na pewno będzie przejście graniczne buhahahaha ….

 7. Kto głosuje na pis jest odpowiedzialny za to Państwo z kartonu jaki stworzyli przez 8 lat nierządu,koniec kropka,pomyślcie o przyszłych pokoleniach młodych w jakim kraju będą musieli żyć.

  • Perspektywa pislamu nie sięga po za tu i teraz. A miłość do dzieci i wnuków to pusty frazes, którym wycierają sobie gębę dowartościowując nic warte życie donosiciela, pachołka i sługusa obecnej władzy. A kiedy władza się zmieni będą robić to samo, tylko dla innych. Bliższa koszula ciału i wróbel w garści – motto przewodnie. Żadnej refleksji, żadnych wniosków, ślepi propagandą, głusi na argumenty i wmawiający swoje wady innym.

  • Kto głosuję na patformę jest odpowiedzialny za patologię w latach 2007-2015. I jak ci ?

 8. I smieszno, i straszno … Co was interesuje kogo PiS wystawia na swoich listach? Głosuj na swoich kandydatów i nie nakręcajcie tej spirali nienawiści. Ludzie już dawno wiedzą na kogo będą głosowali , bez waszej pomocy.

 9. kiedy wywalicie ze szpitala ze stołka szpilewiczową i to jest problem.

 10. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content