Nagranie ze spotkania z Burmistrzem Włodawy na hali SP3

Ponieważ mało kto z Państwa zna serwis wlodawa net i macie Państwo problemy ze znalezieniem nagrań przez ten serwis realizowanych i publikowanych, postanowiliśmy pomóc Państwu w znalezieniu najnowszej relacji ze spotkania z Burmistrzem Włodawy w sprawie podwyżek za ogrzewanie i ciepłą wodę które odbyło się na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie. Film poniżej.

1 Komentarz do "Nagranie ze spotkania z Burmistrzem Włodawy na hali SP3"

 1. Sorry za off topik ale tak sobie patrzę i przypominam i chyba nikt kto chodził do sp2 kiedyś nie zaprzeczy -nauczyciele z dwójki to byli sadyści.Pstryczki w uszy aż do naderwania,bicie dużymi linijkami ,umiejętne zadawanie bólu ściskając bark ucznia i wiele innych uciech i wyżywań się na uczniach.Trochę wam dziś wstyd czy nie?

  • Też chodziłem do sp 2 aniołkiem nie byłem, a były to lata 75- 79 i nie uważam żeby nauczyciele mieli kogokolwiek przepraszać

 2. Nie mam czasu na oglądanie tego filmu ale co się rzuca w oczy to zebranie emerytów i rencistów i strasznie Z NADWAGĄ ten prezes MPGK, to z pensyjki jakie zafundował sobie.

  • Też mam brzucha a nie mam pensji prezesa MPGK także to nie jest reguła.
   Skupmy się na temacie.

   Pozdrawiam
   Jarosław Bareja

 3. Popatrzcie w lusterka i … na siłownię.
  A tu tylko na temat!

 4. W Sp3 to niech lepiej dopilnują tego docieplania bo gadali o tym od 8 lat (głównie w ramach kampanii wyborczych) a jak w końcu zaczęli to teraz wygląda jakby ktoś komuś łaskę robił, że kawałek styropianu przyklei. Chyba, że temat ma być przeciągany do kolejnych wyborów w celu uroczystego przecięcia wstęgi??? Masakra z tymi lokalnymi”politykami”

  • Przecież jesteś radnym to pilnuj a jak nie wiesz pytaj na sesji za co pieniądze bierzesz?

   • A ja pytam czy wykonawca pokrywa koszty grzania szkoły, skoro wszedł na obiekt. Jeżeli tak to nie ma sprawy. Jeżeli nie, to jaki jest koszt ogrzewania szkoły dla miasta i mieszkańców? – to przecież z naszych pieniędzy. Zmierzam do tego, że gdyby roboty prowadzone tak jak trzeba, to oszczędności na kosztach grzania były by już znaczne. Czy ktoś tam w ogóle myśli w tych urzędach?

    • Najwyższy iloraz inteligencji i zdolność analizowania mają nauczyciele wychowania fizycznego.

 5. Prezes MPGK prawdy Wam nie powie. Dlaczego? Każde działanie związane ze zwiększeniem oszczędności i zmniejszeniem strat na sieciach i budynkach powoduje zmniejszeniem ILOŚCI sprzedawanej energii przez MPGK. To oznacza mniejsze wpływy do kasy MPGK przy stałych a może nawet większych kosztach, bo inwestycje w nowsze technologie to koszty i to nie małe. Mieli by wydawać więcej (nawet mimo dotacji) po czym zarabiać mniej? Niesądzę 😉 Jak mieszkańcy nie docisną P.Prezesa to radni ani Burmistrz tego nie zrobią, bo to ta sama “opcja”. Motto tej właśnie opcji to ślizgać się po cichu do przodu.

  • To prawda! Informacje udzielane jako wyjaśnienia przez SM, RN, MPGKiM oraz Burmistrza to dezinformacje. Przy stadzie baranów niejeden wilk się pożywi. I zgodnie z tym mottem wszyscy oni działają od lat. Łączy ich wspólny interes – pieniądze mieszkańców. Olbrzymie kwoty leżą na kontach SM i procentują, ale SM z MPGKiM rozlicza się bezwynikowo. Fundusz remontowy to studnia bez dna, rozdęte wydatki zarządu w których można umieścić wszystko, aby tylko na końcu tabeli wynik się sumował, grupa remontowo-budowlana SM to najdroższe usługi, jeżeli nie korzysta się nich w ramach awarii… SM dostarcza wodę mieszkańcom o zaniżonych parametrach, ale kalkulacja taryf MPGKiM opiera się na parametrach wymaganych prawem, czyli o 30% wyższych i za które mieszkańcy płacą. Czy ktoś naprawdę myśli, że to kwestia niewiedzy, czy nieświadomości? A to tylko wierzchołek góry lodowej…

 6. Gadanie, gadanie a efektów żadnych trzeba płakać i płacić.

 7. Nie ma czegos takiego jak MPGKiM. Jest MPGK i bez M.

 8. Tak, winny Radny. A Burmistrzowie to pracują charytatywnie?

 9. włodawiak | 21 lutego 2023 at 12:39 |

  Motto tej opcji to ślizgać się do przodu , a innych opcji to nie?? Wszyscy dobrzy byle ich wybrać, póżniej maJą wszystko w nosie i kążdy robi to samo, czyli grabi w swoją stronę. Spójrzcie co robi PiS i to na o wiele większą skalę. Przykład idzie z góry. A PO co robił, Wrzesięń zostawił najbardziej zadłużone miasto i bezsensowne , słabo dofinansowywane projekty.

  • I mieszkańcy podziękowali Jurkowi przy ostatnich wyborach. Ludzie jednak mają dobrą pamięć. Kto przypomni jaki wynik ostatnio osiągnął?

 10. księgowa | 22 lutego 2023 at 22:10 |

  “włodawiak” taki wpis może umieścić tylko ten kto nie posiada absolutnie wiedzy na ten temat lub na etacie . To się nazywa polityka.

 11. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content