Nad Jeziorem Białym nie zabrakło słońca, czystej wody i dobrej zabawy

W Okunince nad Jeziorem Białym – wakacyjnej stolicy województwa lubelskiego – zainaugurowaliśmy w sobotę naszą letnią akcję „Spotkajmy się na wodą”. Nie zabrakło słońca, czystej wody i dobrej zabawy.

O tym, że Okuninka nad Jeziorem Białym to doskonałe miejsce dla miłośników wodnych szaleństw, wędkowania, wypoczynku i rozrywki nie trzeba nikogo przekonywać. Od lat to jedno z najpopularniejszych miejsc letniego wypoczynku nie tylko mieszkańców naszego regionu, ale i z całej Polski. W sobotę gro turystów i plażowiczów, którzy uczestniczyli w naszych konkursach, grach i zabawach stanowili, ci którzy postanowili przyjechać nad Białe z Mazowieckiego i Podlaskiego.

– Tu jest pięknie, przyjeżdżamy już od kilku lat – mówiła pani Marta z Wołomina, która do Okuninki wybrała się z rodziną. – Z Białegostoku nad Białe mamy nieco ponad 200 km, a nad Bałtyk już 500 km. Czysta, ciepła woda, piaszczyste plaże, ceny niższe niż nad morzem i mnóstwo atrakcji – zachwalał z kolei pan Maciej, który do Okuninki przyjechał z kolegami na… wieczór kawalerski.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Dziennika Wschodniego.

3 komentarzy "Nad Jeziorem Białym nie zabrakło słońca, czystej wody i dobrej zabawy"

  1. Zapomnijcie o wypoczynku. Poziom hałasu nad jeziorem przekracza wszystkie normy. Obowiązuje zasada im głośniej tym lepiej. Wszystko tu obliczone jest na szybki i łatwy zysk. Miejsce dostosowane do potrzeb osób, którym wystarczy piwo, słońce, grill i hałaśliwe towarzystwo. Władze nie potrafią zadbać o bardziej wymagających turystów

  2. Internet Telewizja Włodawa

Dodaj komentarzSkip to content