MOSiR Włodawa – V Włodawski Bieg WOŚP

Zapraszamy wszystkich, którzy pod hasłem WOŚP pragną wspólnie pokonać maksymalnie dystans 1,5 km wspierając charytatywną ideę 30 Finału w dniu 30 stycznia. Bieg jest dobrowolny bez rejestracji wyników, limit czasowy do pokonania trasy 30 min. Organizator zapewnia po biegu ciepły posiłek.

Aby otrzymać przygotowany pakiet startowy (medal, nr startowy i certyfikat udziału w akcji) należy zgłosić się do nas w dniu organizacji biegu 30 stycznia 2022 r. Pakiety wydawane będą w godzinach 10.30-10.50 w recepcji. W przypadku osób niepełnoletnich odbiór pakietu musi dokonać rodzic lub opiekun prawny. Opłata za udział w biegu jest całkowicie dobrowolna i będzie można ją uiścić do puszki 30. Finału WOŚP w momencie odebrania pakietu startowego.

Zapraszamy!

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Regulamin Biegu …

Formularz rejestracyjny …

1 Komentarz do "MOSiR Włodawa – V Włodawski Bieg WOŚP"

  1. Czy WOŚP to ten co 65% dla siebie, a 35% na cel ,,charytatywny”? Na dodatek statutowo np nie może przeznaczyć na pomoc dla zarejestrowanych chorych np w siepomaga.pl? Bo mu statut zabrania? Tak tylko pytam.

  2. Tak tylko odpowiadam: ale ty durny jesteś.

  3. Fajny ten regulamin biegu np limit czasu nie będzie prowadzony ale już limit biegu to 30 minut:)Regulamin dłuższy niż sam bieg:)Leona weźcie na bieg,przyda mu się 🙂

  4. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content