Konsultacje Aktualizacji Programu Rewitalizacji Włodawy

Zapraszamy do udziału w konsultacjach Aktualizacji „Programu Rewitalizacji Włodawy na lata 2017 – 2023”. Zgodnie z trybem opisanym w Rozdziale 11.2. Zasady i tryb aktualizacji programu, zgłoszenia projektów do Programu odbywają się w trybie ciągłym, pod warunkiem spełniania celów Programu i założonych wskaźników. Po dniu przyjęcia Programu wpłynęły zgłoszenia projektów od 4 wnioskodawców. Szczegółowy opis projektów wraz z pierwotną treścią Programu oraz Formularzem konsultacji znajdują się w załącznikach.

Uwagi można zgłaszać za pomocą Formularza, w wersji elektronicznej, na adres: rewitalizacja@wlodawa.eu lub złożyć osobiście w Urzędzie Miasta Włodawa (Sekretariat pok. nr 18 , I piętro), Al. Józefa Piłsudskiego 41 do 10 października br. (włącznie).

W przypadku pytań prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny z pracownikami zespołu
ds. rewitalizacji pod numerem tel. 82 546 16 00, lub mailowy: rewitalizacja@wlodawa.eu.

Załączniki

2 komentarzy "Konsultacje Aktualizacji Programu Rewitalizacji Włodawy"

 1. coś w tym jest | 7 października 2017 at 13:37 |

  “Co za kpiny móchyńskiego!! Najpierw uwalił kilkanaście milionów przyznanych Włodawie na Rewitalizację Miasta, a teraz przywłaszcza pomysły innych i ogłasza jaki to on jest pomysłowy
  ias24.eu/aktualnosci,wlodawa-program-rewitalizacji-miasta,3406.html
  umwlodawa.bip.lubelskie.pl/upload/pliki/lokalny-program-rewitalizacji-miasta-wlodawa.pdf
  Stracone 4 lata, których już się nie da nadrobić.
  Dobrze chociaż, ze Starostwo coś robi dla miasta. Ale co oni na to, że tak pod osiągnięcia Powiatu podszywa się wodzirej?”

 2. Ale ci żal d*pę ściska.

 3. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content