Komunikat W SPRAWIE KORONAWIRUSA W POWIECIE WŁODAWSKIM

Informujemy, że w powiecie włodawskim jest 31 osób objętych kwarantanną graniczną, 8 medyczną, 5 osób zarażonych, bez osób poddanych nadzorowi (stan na dzień: 30.05.2020 r., godz. 11.00)
Nie ma osób objętych kwarantanną zbiorową.

4 komentarzy "Komunikat W SPRAWIE KORONAWIRUSA W POWIECIE WŁODAWSKIM"

  1. To sie komuna uaktywniła na fb. Edward krzywousty lansuje szambelana Warszawy. A towarzysze juz nie wspieraja Biedronia, wszystkie babochlony, nawet Urkainka z Orchowka z piorunem wspieraja placzke z tvn. Cuda Panie cuda

    • Zapomniales dodac, ze towarzysz Edward byl wiceprezesem mpgk i nie mial wyzszego wyksztalcenia, na pohybel czerwonej zarazie. Raz sierpem raz mlotem w czerwona holote.

  2. Jak to jest że gazeta już pisze o kolejnych dwóch chorych a na stronie starostwa brak takiej informacji. Pan starosta od początku zamkną się w gabinecie i wyłazi tylko jak telewizja przyjeżdżała. Zielona wyspa się skoczyła panie starosto! Trzeba teraz brać się mocno do roboty no dotychczasowe działania przedstawione na sesji to jakaś kpina!

    • Tak jest u nich jak z bakterią coli przed laty.Ludzie wykupowali w sklepach wodę butelkowaną,ogólnie ktoś coś wie ale oficjalnego komunikatu brak.Niby badania tyle trwają ale przez całe dnie piliśmy szambo i ile osób się pochorowało tego nigdy się nie dowiemy.Zresztą,posadki pozałatwiane przez znajomych czerwonych,wakat na głownym stanowisku i co się dziwić.

  3. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content