Kolizja z udziałem trzech aut

Wczoraj doszło do poważnie wyglądającej kolizji na jednej z ulic we Włodawie. Kierowca toyoty wyjeżdżając z posesji nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu BMW. W efekcie ten najpierw uderzył w wyjeżdżające auto, a następnie w poruszające się z naprzeciwka renault. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Wczoraj około godziny 16:30 na ulicy Żołnierzy WiN we Włodawie doszło do poważnie wyglądającej kolizji. Policjanci włodawskiej drogówki na miejscu ustalili, że mieszkaniec gminy Włodawa wyjeżdżając z placu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu BMW. W efekcie kierujący BMW najpierw uderzył w wyjeżdżającą toyotę, a następnie w jadący z naprzeciwka pojazd marki Renault Twingo. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Kierujący samochodami byli trzeźwi. Sprawca kolizji za spowodowanie zagrożenia w ruchu został ukarany mandatem karnym.

Apelujemy o ostrożność i rozwagę na drodze oraz przypominamy o zasadzie ograniczonego zaufania wobec innych kierujących. Pamiętajmy, że wszyscy mamy wpływ na bezpieczeństwo na drodze.

sierżant sztabowy Elwira Tadyniewicz
KPP Włodawa

2 komentarzy "Kolizja z udziałem trzech aut"

  1. To już kolejne zdarzenie przy wyjeździe z zakładu mięsnego. Widoczność jest tam słaba przez zaparkowane na parkingu pojazdy ale niektórzy kierowcy wyjeżdżając z zakładu zachowują się jakby mieli pierwszeństwo. Inna sprawa, że jadący ul. Żołnierzy WiN często znacznie przekraczają prędkość, ale fakt jest faktem, że to wyjeżdżający stwarzają zagrożenie przez swoją nieuwagę.

  2. Kto zmierzy: w jakiej odległości od krawędzi jezdni musi być zderzak auta wyjeżdżającego z Gramaru, aby kierujący miał np. 50m widoczności w lewo. Dotyczy auta osobowego i zajętego parkingu po obu stronach wyjazdu.

  3. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content