TRAGICZNY WYPADEK W BLOKU WE WŁODAWIE

Wczoraj po południu policjanci wraz z innym służbami prowadzili akcję ratowniczą palącego się mężczyzny. Wstępne ustalenia wskazują, że najprawdopodobniej doszło do nieszczęśliwego wypadku podczas palenia papierosa. Niestety 73-latek zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Wczoraj około godziny 15:30 dyżurny włodawskiej komendy otrzymał informację, że w jednym z włodawskich bloków  pali się mężczyzna. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci, którzy włączyli się w akcję, aby ratować życie poszkodowanego. Sytuacja była bardzo poważna, liczyła się każda sekunda.

73-latek został zabrany do szpitala przez pogotowie lotnicze. Niestety zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci, ich wstępne ustalenia wskazują, że mogło dojść do nieszczęśliwego wypadku przy paleniu papierosa na klatce schodowej. Dokładne okoliczności tego zdarzenia będą  wyjaśniane.

sierżant sztabowy Elwira Tadyniewicz
KPP Włodawa

4 komentarzy "TRAGICZNY WYPADEK W BLOKU WE WŁODAWIE"

  1. ciekawostka | 18 maja 2021 at 18:05 |

    Ustalenie Policjantów to juz większych pierdół nie mogliście napisać.

  2. jakieś błędne te wstępne ustalenia policjantów bo nie było to na klatce schodowej, najpierw się dowiedzieć a potem informować

  3. co za bzdury na jakiej klatce schodowej , to sa prawdziwe ustalenia ? policjo trzeba sie dokładnie dowiedzieć a potem informować

  4. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content