Kobiety przejęły rządy

Katarzyna Wojtal została nowym prezesem Stowarzyszenia Renovabis we Włodawie. Zastąpiła Edwarda Łągwę, który ze względu na ubytek sił i wiek (68 lat) musiał zrezygnować z tego stanowiska, które piastował od października 2009 r., czyli od momentu powstania stowarzyszenia.

Renovabis znaczy odnawiasz i tak też się stało 15 listopada podczas walnego zebrania członków włodawskiego stowarzyszenia Renovabis, gdzie wybrano nowy zarząd, z nową panią prezes. Katarzyna Wojtal (na zdjęciu) zawodowo jest naczelnikiem włodawskiego oddziału Poczty Polskiej. Od wielu lat brała udział w kwestach organizowanych z okazji Wszystkich Świętych.

Zdaniem Edwarda Łągwy stowarzyszeniu jest potrzebna „młoda krew”, która doda stowarzyszeniu energii do dalszej działalności. – Myślę, że nasza wspólna decyzja o nowych władzach stowarzyszenia jest jak najbardziej słuszna. Przy tym zmieniliśmy oblicze naszego stowarzyszenia na zdecydowanie piękniejsze – mówi E. Łągwa.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

1 Komentarz do "Kobiety przejęły rządy"

  1. Edward Łągwa nie musiał!(sic) “ze względu na ubytek sił i wiek” rezygnować ze Stowarzyszenia Renovabis we Włodawie. Zrobił to świadomie i dobrowolnie. Na zebraniu był proszony aby dalej ale on nie! chciał!

  2. Edward Łągwa powinien się wycofać ze wszelkich struktur władzy! Edward powinien być jako senior doradcą i tyle. Jest Makiawelicznym wspornikiem obecnej władzy. ale jego zdanie jest ważne bo ma miernoty wokół siebie . Niebawem to wszystko jebnie …a zostanie tylko dyjament wiekuisty.

  3. Do tej puszki nie wrzucę nawet 1-go grosza.

    • A co wolisz na orkiestrę, klan rodziny założyciela i tych co taplają się w błonie? Nie to nie. Nie potrzebujemy łaski. W tym roku i tak był rekord kwesty.

  4. Dlaczego? Pieniądze przecież na renowację starych nagrobków włodawskiego cmentarza.

  5. Stowarzyszenie działa już kilka ładnych lat i dużo dobrego zdziałało

  6. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content