Ilu milionerów mieszka w Lubelskiem? Rekordzista zarabiał milion w dwa i pół dnia

W województwie lubelskim przybyło milionerów, jest ich aż 1357 – wynika z zeznań podatkowych za ubiegły rok. Rekordzista uzyskał aż 147 milionów złotych dochodu i mieszka w Lublinie. Najmniej milionerów ma Włodawa.

1215 milionerów prowadziło działalność gospodarczą. 70 osób osiągnęło dochód powyżej miliona ze stosunku pracy. Pozostali (72 osoby) zarobili tak wielkie pieniądze na akcjach, dywidendach itp. Wspomniany rekordzista bogacił się o milion złotych średnio co dwa i pół dnia.

Najwięcej milionerów rozliczało się w Lublinie, aż 484 (232 w Pierwszym Urzędzie Skarbowym, 158 w Drugim Urzędzie Skarbowym i 94 w Trzecim Urzędzie Skarbowym). 159 podatników osiągnęło dochód powyżej miliona i złożyło zeznania w Urzędzie Skarbowym w Łukowie, 112 w Białej Podlaskiej, 85 w Zamościu, 68 w Puławach, 66 w Chełmie i 53 w Biłgoraju.

Najmniej milionerów rozliczało się w Urzędzie Skarbowym we Włodawie, zaledwie 11. Niewiele więcej w Parczewie (15), Krasnymstawie (17), Opolu Lubelskim i Łęcznej (po 18) oraz w Hrubieszowie (20).

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Dziennika Wschodniego.

3 komentarzy "Ilu milionerów mieszka w Lubelskiem? Rekordzista zarabiał milion w dwa i pół dnia"

  1. Który to złodziej we Włodawie?

    • Uważaj na słowa! Że ktoś potrafi zarobić pieniądze i to duże to od razu złodziej? A ty ile socjalu pobierasz z mopsika? Pamiętaj że gdyby nie ci jak mówisz złodzieje zamiast palić Malboro i popijać Harnasia patrząc na bawiące się bombelki musiałbyś iść do pracy. Jakbyś poharowal trochę od świtu do nocy to nabralbys szacunku do przedsiębiorczych ludzi.

  2. Sekatorka | 7 lipca 2023 at 11:26 |

    Nie chcę mieć tych milionów i żyć tak jak włodawski “Misiek”. Codziennie na nogach od 5:00 do 23:00, mieć poczucie wyższości i być pogardzanym przez społeczeństwo za wyzbycie się cech ludzkich. Pieniądz jest potrzebny ale do pewnego momentu dającego ustabilizowane życie, później przeradza się to w manię pomnażania zysków. Człowiek ma tylko ten jeden cel i nic nie widzi co jest poza nim. Izoluje się od społeczeństwa, spotyka tylko z tymi co mu donoszą, albo mają tą sama ideologię pomnażania pieniędzy.
    Czy chciałabyś być na jego miejscu?

  3. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content