Domy, działki, samochody…

Oświadczenia majątkowe za 2016 rok burmistrza Włodawy oraz przewodniczących Rady Miasta i Rady Powiatu już znane. Nie mogły być opublikowane, zanim nie zweryfikował ich wojewoda. To standardowa procedura.

Burmistrz Włodawy, Wiesław Muszyński, wykazał oszczędności w wysokości 40 tys. zł (18 tys. zł więcej niż w ub.r.). Wraz z żoną ma mieszkanie, którego wartość oszacował na 150 tys. zł. Jest współwłaścicielem (1/4) działki rekreacyjno-budowlanej (50 tys. zł). Zarobił 127 tys. zł (10 tys. zł więcej niż w 2015 r). Zmienił samochód na nowszy. Skodę fabię z 2007 r. wymienił na citroena z 2010 r. Ma dwa kredyty na łączną kwotę 74 tys. zł.


Przewodniczący Rady Powiatu Włodawskiego, Romuald Pryll, jako sekretarz gminy Hańsk zarobił w 2016 roku 96 tys. zł (16 tys. zł więcej niż w roku 2015). Dieta: 22 tys. zł. Nagroda jubileuszowa: 12 tys. zł. Oszczędności: 142 tys. zł, czyli o 44 tys. zł więcej niż w 2015 r. (małżeńska wspólność majątkowa). Wraz z żoną ma: dom (135 tys. zł), dwa mieszkania o łącznej wartości 125 tys. zł i działki warte 9 tys. zł. Odrębny majątek: działka za 3 tys. zł.

Dalszy ciąg wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

1 Komentarz do "Domy, działki, samochody…"

 1. Nieudolność popłaca.

 2. Ciekawe dlaczego redaktor Z. porównał aktualne oświadczenie z poprzednimi latami tylko u burmistrza? Czy ktoś mu nakazał?

 3. Z. sprzedaje swoje usługi za pieniądze, czyli jak to się nazywa ?

 4. To jak widać za balowanie jeszcze mu płacą i to niezłą sumkę przytula co miesiąc.

 5. Porażka!!! Miasto Włodawa jest na samym dole jeśli chodzi o miasta powiatowe w zakresie pozyskiwania środków UE.

 6. To taka taktyka wodzireja, dzisiaj na dole, a jutro na gorze. Juz niedlugo zacznie pisać, że środki są na wyciągnięcie ręki, i to on musi ją wyciągnąć, a żeby to zrobić, to musi zostać ponownie wybrany.
  Jednak nie na darmo nadali mu jego partyjni koledzy przezwisko “porażka”, coś w tym jest.

 7. ha ha ha co tam srodki zewnetrzne! Najwazniejsze ze sie wodzirej bawil!!!

 8. Ach żal ściska, że burmistrz jest lubiany i szanowany przez mieszkańców, no może poza kilkoma wyrzywającymi się elbowiczami.

 9. nie pożądaj żony bliźniego swego…

 10. PiSduarów szlag trafia

 11. Szczególnie lubią i szanują go, Ci co mu przytakują gdy patrzy, a gdy się odwróci to się śmieją z niego i jego nieporadności, towarzysze partyjni, którzy szukają nowego kandydata?

 12. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content