Biegiem i na dwóch kółkach

mina Urszulin to prawdziwe serce Lubelszczyzny i Polesia Zachodniego, a już za trzy tygodnie to serce zabije na sportowo. W dniach 8-9 czerwca tereny gminy będą areną zmagań miłośników dwóch kółek i biegaczy.

„Weekend Sportowy w gminie Urszulin” to nie lada gratka dla rowerzystów i amatorów biegania. – Ruszamy w sobotę (8 czerwca) wyścigami amatorów na rowerach górskich w cyklu LOTTO Poland Bike Marathon, a dzień później (9 czerwca) w niedzielę odbędą się 27. Ogólnopolskie Biegi Ekologiczne, w tym 4. Półmaraton Poleski – mówi Agnieszka Grzegorczyk z UG w Urszulinie. – Połączeniem obu dyscyplin będą zawody duthlonowe obejmujące sobotni wyścig kolarski na trasie MINI oraz niedzielny bieg na dystansie 5 km.

Do wspólnej zabawy i rywalizacji zaprasza też wójt Tomasz Antoniuk. – W tym roku po raz kolejny zapraszamy wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku do rowerowego i biegowego współzawodnictwa na niezwykle malowniczych trasach okolic Urszulina i Poleskiego Parku Narodowego. Zachęcamy do przyjazdu na dłużej i spędzenia kilku dni w Urszulinie – mówi Antoniuk.

Program imprezy:

LOTTO POLAND BIKE MARATHON
8 czerwca 2019 URSZULIN
PLAC TARGOWY

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

Zmiana wielkości czcionki