Bezpieczeństwo podczas Pierwszego Dnia Wiosny

W związku z kalendarzowym Pierwszym Dniem Wiosny włodawscy policjanci prowadzą wzmożone działania prewencyjno-kontrolne na terenie powiatu. W tym szczególnym dniu patrole będą zwracać szczególną uwagę na bezpieczeństwo dzieci i młodzieży. Działania są prowadzone w ramach akcji informacyjno-edukacyjnej pn. “Kręci mnie bezpieczeństwo…przez cały rok szkolny”.

W związku z kalendarzowym Pierwszym Dniem Wiosny włodawscy policjanci będą zwracać szczególną uwagę na młodzież na terenie całego powiatu. Można spodziewać się częstszych kontroli miejsc grupowania się młodzieży, okolic szkół, parku miejskiego, dworca czy placówek handlowych. Mundurowi będą też zwracać szczególną uwagę na nieletnich pozostających bez opieki, przebywających w miejscach i okolicznościach w których mogliby się stać ofiarami lub sprawcami przestępstwa bądź wykroczenia. Policjanci bez taryfy ulgowej będą też podchodzić do osób nieletnich, które będą zakłócać ład i porządek publiczny. Prowadzone będą również kontrole nieletnich pod kątem stanu trzeźwości i zażywania środków odurzających, a także punktów sprzedaży wyrobów alkoholowych i tytoniowych. Działania są prowadzone w ramach akcji informacyjno-edukacyjnej pn. “Kręci mnie bezpieczeństwo…przez cały rok szkolny”.

W trosce o dobro i bezpieczeństwo dzieci apelujemy też do rodziców i wychowawców o wzmożenie w tym dniu opieki nad swoimi dziećmi i wychowankami. Młodzieży natomiast życzymy udanego i bezpiecznego Pierwszego Dnia Wiosny.

E.T.

KPP Włodawa

2 komentarzy "Bezpieczeństwo podczas Pierwszego Dnia Wiosny"

  1. Jakie to mądre i ważne co napisałaś. Dla mnie też zmiany są ważne, ale trudne. Ale raz na jakiś czas postanawiam kategorycznie, że coś zmienię, teraz jest to moje zachowanie w niektórych sytuacjach. Walczyć trzeba, bo o harmonię wewnętrzną trudno i jesli czujemy, że musimy coś zmienić, to trzeba zakasac rękawy i do roboty

  2. Co to znaczy bez taryfy ulgowej?

  3. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content