22-latek odpowie za kradzież zuchwałą

22-latek odpowie przed sądem za kradzież szczególnie zuchwałą. Młody mężczyzna kradnąc słodycze ze sklepu wyrwał się pracownicy odpychając ją. Już kilka godzin później został zatrzymany przez policjantów i usłyszał zarzuty. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

W środę do włodawskiej komendy przyszła pracownica jednego ze sklepów spożywczych, która zgłosiła kradzież słodyczy. Policjanci ustalili, że młody mężczyzna bezpośrednio po dokonanej kradzieży został ujęty, lecz zaczął się szarpać. Udało mu się wyrwać i odepchnąć pracownicę, dzięki czemu zbiegł ze sklepu. Wartość strat wynosiła kilkadziesiąt złotych.

Komunikat wraz z opisem wyglądu sprawcy został przekazany policyjnym patrolom. Już kilka godzin później wskazany młody mężczyzna został zatrzymany przez policyjnych kryminalnych w jednym z domów we Włodawie. 22-latek trafił do policyjnego aresztu. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego usłyszał zarzut kradzieży zuchwałej, do której się przyznał. Tłumaczył swoje zachowanie brakiem pieniędzy. Młodemu mężczyźnie grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności. Wobec 22-latka zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

aspirant sztabowy Kinga Zamojska-Prystupa
KPP Włodawa

3 komentarzy "22-latek odpowie za kradzież zuchwałą"

  1. Tłumaczył się brakiem pieniędzy? W życie wchodzi patologiczne pokolenie darmozjadów, wychowanych nie za zarobione pieniądze, ale za darowane 500+, a więc hołdujące nie zasadzie: jestem, zarabiam, więc mam, tylko zasadzie: jestem, należy mi się to mam, a jak nie mam to gdy się należy to biorę i już!

  2. Chyba zła kwalifikacja jak popchnął, to użył przemocy…kradzież rozbójnicza…

  3. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content