Zaproszenie JADŁODZIELNIA

1 Komentarz do "Zaproszenie JADŁODZIELNIA"

 1. Widziałam ta konstrukcję na żywo i powiem wam że tak trochę po waszemu to zrobiono. Chałupniczo po gospodarsku. Nie tak sobie to wyobrażałam. No ale cóż. Dużo medialnej wrzawy a efekt…. ech. Może jeśli ktokolwiek będzie z tego czegoś korzystać to zmienię zdanie.

 2. Masz rację. jeżdżę dużo po Europie i widziałem sporo takich lodówek. Zwykle są to duże przeszklone witryny. U nas niestety wygląda jak sławojka. Druga sprawa to nie sądzę żeby ktoś z tego korzystał. Chyba żeby w nocy wódkę czymś zagryźć. Nie każde pomysły da się do nas przenieść 1:1.

  • Też anonim | 13 czerwca 2023 at 06:36 |

   No chyba nie 1:1 skoro wygląda jak sławojka a tam takie eleganckie.
   Ale że co, we Włodawie pierwsza w Polsce?

 3. Mieszkaniec | 13 czerwca 2023 at 09:00 |

  Każdy pomysł mozna zniszczyć. Najlepiej krytykować samemu nic nie robić. Poczedkajmy z oceną, a może jakieś wnioski co poprawić, może wesprzeć finansowo lub włączyć się aby ulepszyć. Ja nie jestem bezpośrednio w to zaangażowany ale podziwiam Pomysłodawców, Ludzi Czynu bo Takich jest mało.

  • Za kasę wydaną na tą sławojke można było zrobić zakupy produktów spożywczych z długim terminem ważności i obdzielić potrzebujących. Do tego zrobić jakąś zbiórkę takich produktów. A najlepiej jak każdy rozejrzał by się do okola i pomógł sąsiadom w potrzebie. Ta akcja mam wrażenie robiona na pokaż. Zobaczymy kto będzie brylował na otwarciu. Wszystko się wyjaśni.

   • Proszę dać znać, gdy Anonim wcieli ten pomysł w życie, wszyscy przeciwnicy sławojki chętnie dołączą i pokażą, co to porządna akcja. Niech tym od sławojki w pięty pójdzie!

   • No i to kto brylowal na otwarciu? Teraz Ty sie popisz i zbierz produkty dla innych. Przyjde.

 4. No i się wyjaśniło kto wpada na takie genialne pomysły. Jakoś tłumów nie było na otwarciu. Wcale mnie to nie dziwi. Czekam na wasze kolejne zacne inicjatywy.

 5. Widziałam na stronie na youtubie

 6. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content