Zaproszenie – WIECZÓR UWIELBIENIA

34 komentarzy "Zaproszenie – WIECZÓR UWIELBIENIA"

 1. to tak na przywitanie czerwonej strefy?

 2. Lol Katabasy z Ludwika jak zawsze z wiedza i zdrowym rozsądkiem na bakier. Koronaparty u Ludwisia

 3. Super pomysł 🙂
  może Ojcowie udostępnią relację on line i będzie można obejrzeć w domu siedząc na kwarantannie 🙂

  • Jeśli zrobisz ofiarę przelewem

   • a jaki w tym problem? Rozumiem, że Anonimie nie składasz ofiary więc nie zaglądaj do portfela innym. Lepsza ofiara na Kościół czy też jałmużna, niż wydawanie na używki.
    A Wieczór Uwielbienia to wspaniała inicjatywa Ojców w dobie paniki z powodu COVID.

    • Trainspotting | 9 października 2020 at 11:19 |

     Anka to Ty chyba nigdy dobrych używek nie konsumowałaś! XD

     • Trainspotting a Ty chyba nigdy nie byłeś na Uwielbieniu z Odnowy w Duchu św.
      polecam

     • Aniu każdy ma swoje jazdy. Pseudoduchowe uniesienia to nie moja bajka ale cieszę się, że dobrze się tam bawisz jeszcze jakbyście byli trochę bardziej ostrożni względem całego społeczeństwa i nie narażali nas tymi spotkankami to już super po całości. Wielb sobie jakiego cielca tylko chcesz

 4. Nie korzystałeś nigdy i nie skorzystasz. Nie zabieraj więc głosu w temacie, który nie dotyczy Cię. Ojcowie zaprosili na Wieczór Uwielbienia zanim ogłoszono u nas strefę czerwoną

  • Ale ogłosili to w trakcie pandemii.

  • Słuchaj Mańka nie będę się nad Tobą pastwił, bo nie o to w tym chodzi. Naprawdę nie obchodzą mnie te Wasze czary mary. Chcecie się bawić spoko. Zamknijcie się na dwa tygodnie z tym swoim druidem i odizolujcie się od reszty społeczeństwa. W innym przypadku wasze prymitywne obrządki jednak mnie niestety dotyczą. Dotyczą również moich rodziców, którzy mogą spotkać członków tej sekciarskiej wspólnoty i się od nich zarazić. Skoro wszyscy się izolujemy to wszyscy. Klecha wiedział o pandemii jak to planował,ale jak to w przypadku tej grupy zawodowej bywa, musiał pokazać, że wobec zasad są równi i równiejsi.

   • Więcej szacunku, nie tylko do siebie ale i swoich rodziców.
    A jeżeli bark Ci wiedzy to odsyłam do http://www.gov.pl
    Kościoły

    Obecnie

    1. Jesli wydarzenie religijne odbywa się w kościele, to jest obowiązek zakrywania ust i nosa, z wyłączeniem osób sprawujących kult.

    Strefa Czerwona – 50% obłożenia budynku (kościoła) lub innego obiektu kultu religijnego + obowiązek zakrywania ust i nosa

    Strefa Żółta – bez zmian

    2. Jeśli wydarzenie religijne odbywa się na zewnątrz, to trzeba zachować 1,5 m odległości między osobami lub zakrywać usta i nos (z wyłączeniem osób sprawujących kult).

    Strefa Czerwona – obowiązek zachowania dystansu 1.5m lub obowiązek zakrywania ust i nosa

    Strefa Żółta – bez zmian.

    Nie znasz przepisów to nie obrażaj, doczytaj, dopytaj.
    Koniec z obrażaniem chrześcijan.

    • Och Chrzescijanie najbardziej obrażana grupa wyznaniowa! Zwłaszcza odlam katolicki wiecznie obrażony sie czuje! Zwłaszcza w Polsce! Zwłaszcza przez dzieci kuszące kaplanow!

     • Dokładnie najbardziej obrażana grupa wyznaniowa i również w Polsce, i we Włodawie na forum elbi również.

     • Nie Aniu! Nie obrażana tylko krytykowana. Nikt nie obraża Waszej wiary, wierzcie sobie w co tam chcecie, tylko krytykuje się Wasze głupie i nieodpowiedzialne zachowania.

     • “Nie Aniu! Nie obrażana tylko krytykowana. Nikt nie obraża Waszej wiary, wierzcie sobie w co tam chcecie, tylko krytykuje się Wasze głupie i nieodpowiedzialne zachowania.”
      proponuję przeczytać posty ze zrozumieniem i nazywać rzeczy po imieniu. Nie ma zakazu chodzenia do Kościołów, tak samo jak do innych miejsc przestrzeni publicznej. Tylko to Kościół i duchowych się obraża, jakoś nikt nie obraża właścicieli sklepów spożywczych, budowlanych i innych, że mają sklepy pootwierane przewija się w nich więcej osób niż na Maszach św.

     • Widzisz Aniu, bez zakupów w sklepie spożywczym raczej ciężko się obyć, bez zakupów w innych sklepach zdychająca i tak gospodarka by padła na twarz i oznaczałoby to dramat wielu rodzin. Wy te swoje modły możecie odprawiać online (jak to robi wiele grup wyznaniowych na całym świecie). Kościół obok mnie zamknięty jest od marca z inicjatywy pastora, który robi spotkania online bo nie chce narażać siebie i swoich parafian). Rozumiem, że we włodawskim przypadku strach przed uszczupleniem wpływów tacy większy niż strach przed zakażeniem starszych parafian i reszty miasta…

     • “Rozumiem, że we włodawskim przypadku strach przed uszczupleniem wpływów tacy większy niż strach przed zakażeniem starszych parafian i reszty miasta…”
      jakoś do tej pory WDK organizował koncerty, festiwal się odbył, restauracje i bary działają, tylko spotkania modlitewne przeszkadzają i Msza św.
      Ach basen włodawski też działa tam to COVID zostaje przed wejściem tylko idzie kilka domów dalej i zatrzymuje się w Kościele,

     • Anka ale czaisz, że ten post jest o tej Waszej imprezie, która odbywa się teraz a nie o FTK czy imprezach WDK?

    • “Anka ale czaisz, że ten post jest o tej Waszej imprezie, która odbywa się teraz a nie o FTK czy imprezach WDK?”
     A czy to jest powód aby obrażać chrześcijan, wiernych, księży?

 5. Ile teraz osob bedzie moglo uczestniczyc na Mszy w niedziele?

 6. A covid19 też się wybiera ?

 7. Proszę, aby chrześcijanie na forum internetowym nie wdawali się w dyskusje z uosobionym złem, gdyż to do niczego nie prowadzi. Daje to jedynie pożywkę dla frustratów ukształtowanych przy wyraźnym braku życia duchowego, ale cóż taki ich wybór, gdyż rodzice raczej ich ochrzcili, tylko później coś poszło nie tak…
  Administratora zaś proszę o wyłączanie komentarzy pod wiadomościami o charakterze religijnym. Nic dobrego one nie wniosą i nikomu nie służą, redakcji również. Pozdrawiam.

  • Józek a może zamiast tych płytkich i patetycznych analiz swoich oponentów dajcie sobie na wstrzymanie z tymi spotkankami na żywo i nie narażacie na niebezpieczeństwo reszty społeczeństwa. Tyle i aż tyle.

  • ale cóż taki ich wybór, gdyż rodzice raczej ich ochrzcili, tylko później coś poszło nie tak… ja bym napisał zmądrzeli bo religie każdej maści to tylko pranie mózgu które nić wspólnego z Bogiem nie mają. Jesli tobie to daje, jak ty do nazywasz pożywkę duchową to jak najbardziej korzystaj. i niech ci ta fałszywa Plandemia w niczym nie przeszkadza

 8. Tako rzecze pasterz! Słuchać się stadko!

  • owieczko zagubiona i Ciebie stadko z chęcią przyjmie 😉

   • Nah stadko kamikadze fanatyków religijnych to jednak nie moja bajka. Niemniej jednak dziękuję i doceniam dobre chęci. Życzę dużo modlitwy w samotności na następne miesiące

    • post, modlitwa, samotność to podstawa duchowości,tak,że wszystko się przyda 😉

     • Wielb Adasiu swojego wyimaginowanego przyjaciela jak tylko sobie chcesz. Fajnie by było jakbyś w dobie pandemii i wizji przeciążeniu służby zdrowia robił to na osobności a nie ze stadkiem. Taki savoir vivre społeczny.

 9. Czy Administrator elbi czerpie wymierne korzyści z wejść na to forum?
  Jeden prymityw obrażający Kościół i jego członków tak dużą kasę generuje Panie Jarku, że aż szkoda przerwać ten żenujący spektakl?

 10. Trzeba zacząć nosić maseczki w przestrzeni wspólnej szkoły. Jeżeli nie dla siebie, to chociaż dla innych .

 11. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.