Włodawa zainteresowana „Mieszkaniem Plus”

W najbliższym czasie rozpocznie się budowa dwóch nowych budynków mieszkalnych z przeznaczeniem na mieszkania socjalne przy ulicy Pancerniaków we Włodawie.– Przetarg został rozstrzygnięty. Podpisaliśmy również umowę z wykonawca, więc prace ruszą niebawem. Potrzeby mieszkaniowe są jednak tak duże, że rozważamy przystąpienie do rządowego Programu „Mieszkanie Plus” – mówi burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński.


Zanim jednak miasto uruchomi rządowy program niezbędne jest przeprowadzenie sondażu potrzeb lokalowych, który będzie stanowił podstawę do dalszych działań.
– Zachęcam osoby zainteresowane udziałem w programie do wypełnienia wstępnej deklaracji uczestnictwa. Kwestionariusz dostępny jest na stronie włodawskiego ratusza oraz w sekretariacie Urzędu Miejskiego we Włodawie. Sondaż potrwa do końca czerwca – dodaje W. Muszyński.

Do programu „Mieszkanie Plus” może zgłosić się każda osoba fizyczna posiadająca niezaspokojoną potrzebę mieszkaniową. Uczestnictwo w nim nie jest ograniczone żadnymi dodatkowymi warunkami poza posiadaniem tak zwanej „zdolności czynszowej”, którą należy odróżnić od „zdolności kredytowej” wymaganej w dotychczasowych programach wsparcia budownictwa mieszkaniowego np. „Mieszkanie dla młodych” czy „Rodzina na swoim”. Szczegółowe informacje można uzyskać w Urzędzie Miejskim we Włodawie.

Kwestionariusz wstępnej deklaracji uczestnictwa w programie.

1 Komentarz do "Włodawa zainteresowana „Mieszkaniem Plus”"

 1. Mieszkaniec | 14 maja 2018 at 20:56 |

  Raczej ten burmistrz i ta opcja polityczną nie ma szans na realizację Mieszkanie Plus. To raczej ściema przed wyborami tak jak z uruchomieniem miejskiej komunikacji.

 2. Będzie tak samo jak że strefa kibica i komunikacja miejska. Propaganda i tyle. Czy coś wiadomo na temat kolejnych zatrudnień m.in. w WDK???

 3. O zatrudnieniach w wdk nic nie wiadomo, ale w ratuszu juz nie ma gdzie szpilki wetknac tyle przewodniczacy nazatrudnial.

 4. W WDK-u CV z wyższym są odrzucane by uśmiechnięty miał lepsze samopoczucie.

  • trzeba było dorzucić skrzynkę wina z biedry….a może to była żabka?

 5. MPGK wybuduje mieszkania oszczędności jeszcze zostało 156 tys. To 2 baraki postawią 🙂 za innego prezesa było pół miliona ale jak chcą się bawić to niech się bawią

 6. Mieszkaniec | 17 maja 2018 at 21:40 |

  To trochę dziwne skoro podnoszą ciągle ceny za co i wodę to dlaczego wcześniej MPGK osiągał ponad 1 mln zysku a teraz tylko 150 tyś.?

  • dlatego że wodzirej utrzymuje swoich wszystkich krzysiów co pozatrudniał całymi rodzinami , wyprawia bale dla swojej szlachty a chłopi muszą za to wszystko płacić

  • dlatego że wodzirej utrzymuje swoich wszystkich krzysiów co pozatrudniał całymi rodzinami , wyprawia bale dla swojej szlachty a chłopi muszą za to wszystko płacić

 7. miech rzyje PISS | 17 maja 2018 at 22:29 |

  a mi tam sie podoba to jak jest teras. żąd daje mi 500+ rocinne i kilka innyh sfiadczen. ubespieczadż siem nie muszche bo jak ide do lekasza to po drodze wstempuje do mopsika. ksionszki dzieciaki majął za darmo w skole

  • miech rzyje PISS | 17 maja 2018 at 22:34 |

   stadz mnie iźć do kina na winko i wodecke z somsiadami. lubiem sobie fstawadź wceśnie rano żeby dlószej módz nic nie robić i cieszydż sie szyciem. czasem spadzeruje pom ulicah i źmieje siem z tyh co tak idom do pracyszeby pracofać zamiast szyc tag jag ja.

 8. wyborca | 20 maja 2018 at 21:34 |

  Biedne to nasze miasto, ktore musi wybierać między akwizytorem, a półanalfabetą

 9. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content