Włodawa: Patologia w policji na Lubelszczyźnie. Wyciekło pismo, które mówi wszystko o pracy polskich służb

Wszyscy o tym po cichu mówimy, ale oficjalne pismo służbowe – to już coś innego. Zajmujący się patologiami w polskiej policji Patryk Tomaszewski ujawnił na Facebooku dokument z Komendy Powiatowej Policji we Włodawie. Okazało się, że jeśli tamtejsi policjanci mają niewystarczające “wyniki”, należy ich dyscyplinować. A czym są wyniki na służbie? Oczywiście liczbą wlepionych mandatów…

“Przykładem tego jest mł. insp. Wioletta Pawluk z Komendy Powiatowej Policji we Włodawie, która rozlicza policjantów z wyników ich pracy– jeśli są mało efektywni i przynoszą za mało mandatów nakazuje przeprowadzać rozmowy dyscyplinujące” – pisze na Facebooku Tomaszewski.

Dalszą część artykułu wraz ze zdjęciem pisma znajdą Państwo na stronie natemat.pl

1 Komentarz do "Włodawa: Patologia w policji na Lubelszczyźnie. Wyciekło pismo, które mówi wszystko o pracy polskich służb"

 1. Patologia w pisowskim państwie “prawa”

 2. Miernikowanie wymyślono jeszcze w państwie PO i stosowane było nie tylko w policji ale i innych instytucjach administracji rządowej. Po dojściu PIS do władzy niektóre instytucje wycofały się z takiego rozliczania pracowników z ich wyników pracy. W policji widocznie zostało po staremu !

 3. Pismo Pani komendant, zwyczajne. Publikacja przez jakiegoś “walczącego z policja” – skandal nadający się na powodziowo cywilne.
  Ważne, że w komendzie włodawskiej jest KRET, którego łatwo namierzą bo:
  1) mail był skierowany zapewne do kadry dowódczej – ograniczona grupa
  2) wystarczy popatrzeć na godzinę i minuty odbioru maila – i mamy kwiatka
  Zobaczymy kim jest KRET – to on w najbliższym czasie zostanie zdegradowany, albo odejdzie na “emeryturę”. I załatwione. Powodzenia Pani komendant.

 4. Podporucznik Kojak | 20 września 2017 at 16:15 |

  Hi, hi, hi – “kadra dowódcza”, “zobaczymy kim jest kret”. Mniemam, że pisała to sama zainteresowana.

 5. stary dzielnicowy | 21 września 2017 at 13:33 |

  Myślę podobnie, jak Podporucznik Kajak.

 6. preczzpreczem | 22 września 2017 at 15:34 |

  Nie no jak on śmiał. Straszny łobuz. Pewnie jeszcze z PO a może i nawet od Palikota. Kalać własne gniazdo i publikować dokument, że przedstawiciele władzy dymają nas na prawo i lewo.

 7. Gufnoburza…

 8. A co się dzieje nocami na komendzie, ale to trzeba by było czasami sprawdzać np. monitoring, to dopiero kwiatki by wyszły.

 9. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content