Włodawa na forum gospodarczym

Włodawa po raz kolejny była partnerem forum gospodarczego ” Welconomy Forum in Toruń”. Nasze miasto reprezentowali burmistrz Wiesław Muszyński i prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Hubert Ratkiewicz. Była to okazja nie tylko do promocji Włodawy ale też do wielu rozmów z inwestorami i przedstawicielami Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju. Jubileuszowe XXV Forum Gospodarcze Welconomy Forum in Toruń odbyło się w dniach 12-13 marca w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki. Wzięli w nim udział przedstawiciele świata polityki, biznesu, nauki oraz samorządowcy. W tym roku dyskutowano przede wszystkim o sytuacji gospodarczej Polski na tle Unii Europejskiej i świata.

– W programie konferencji przewidziano wiele paneli dyskusyjnych poświęconych min. gospodarce, innowacyjności, rolnictwu i ekonomii społecznej. Była to również doskonała okazja do promocji Włodawy i wielu rozmów z inwestorami i przedstawicielami rządu. Najważniejsze były te z Ministrem Inwestycji i Rozwoju Panem Jerzym Kwiecińskim dotyczące włodawskiej podstrefy ekonomicznej – mówi burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński.

Welconomy Forum in Toruń jest jednym z najważniejszych wydarzeń ekonomiczno-gospodarczych w Polsce. W konferencji co roku uczestniczy ponad dwa tysiące gości z kraju i zagranicy. Welconomy daje możliwość nawiązania nowych kontaktów, co może zaowocować podpisywaniem w przyszłości nowych kontraktów handlowych.

UM Włodawa

 

1 Komentarz do "Włodawa na forum gospodarczym"

 1. ciekawski | 19 marca 2018 at 15:29 |

  a kwiatek w zębach był??

 2. Rozumiem, że impreza sprostała oczekiwaniom wodzireja, ale nasuwa sie pytanie jakie są efekty dotychczasowych bytności na forum, skoro to już kolejny raz Włodawa uczestniczyła, co z tych bytności ma miasto i mieszkańcy??

 3. Więcej pieniędzy dla szkoły muzycznej!

 4. Przewodniczący obiecał, że otwarta zostanie następna fabryka we Włodawie.

 5. We Włodawie Powstanie “Narodowa Fabryka Pomników Smoleńskich”. Wreszcie Prezesem zostanie Mariusz Z.

 6. mieszkaniec | 20 marca 2018 at 06:16 |

  mieszkancy proszą o efekty wymierne Wlodawie, koszty pobytu i sponsoringu

 7. Czy to prawda, że Tomasz Uśmiechnięty z WDK znający się na tańcach i kulturze ma zostać po wyborach wiceprezesem MPGK Włodawa???

 8. Mariusz Z. ma ochotę. W tym miesiącu już 2 razy był u Wiesława i narzekał na zarobki w Kodniu i klikę w włodawskim PiS.

 9. Co tam inwestycje we Włodawie, najważniejsze że się pobawił, a i hostessy były ładne.

 10. Czy to prawda, że Mariuszek znający się na sianiu fermentu i zamętu obiecał po wyborach posady dla kucharki z gimnazjum, pierdzącej w stołek pisowej koleżance z klubu gazety polskiej, marnemu nauczycielowi historii, chłopaczkowi z telewizji włodawa ??? Zapraszam na mój blog, gdzie opisuję i dokumentuję obłudę włodawskich pisuarów : https://tinyurl.com/pis-wlodawa-obluda

 11. dobra zmiana | 21 marca 2018 at 09:29 |

  Wlodawianie przejrzyjcie na oczy ! Pis rozlozy Polskę !!!

 12. Po 8 latach rozkładania Polski przez POpaprańców – PIS to wybawienie.

 13. Zdolak ! Lepiej ogranicz się ze swoimi komentarzami i zajmij się szukaniem nowego zajęcia – niedługo bezrobocie.

  • Łukasz Zdolski | 21 marca 2018 at 12:16 |

   Mnie w takie gierki proszę nie mieszać, zgłaszam tą sprawę na policje – mam lepsze zajęcia niż siedzieć i pisać jakieś chore komentarze.

 14. a to interesujące… już policją straszą, ta Włodawa niby wszystko inne a takie samo:D

 15. Widać lepsze zajęcie 😀 siedzi na Elbi w czasie pracy i czyta komentarze w sumie dyrektorze współczuje panu dojazd do Włodawy męczy i jeszcze pół miliona kredytu do spłaty

 16. Tvwlodawska zarządzana przez pana dyrektora WDK widać również połączona jest z Włodawa na sygnale rzetelność tej strony podlega dyskusji czyżby wybory się zbliżają a strona odbiega od typowego sygnału o jakiś kotach sekielskim same informacje o burmistrzu oraz ANTYPIS niech pan przestanie bawić się w politykę a weźmie się za robote

 17. Łukasz nie martw się zrobisz za pieniądze publiczne kolejną imprezę z Wodzirejem i jakoś to będzie. Gospodarka pomoże.

 18. Trzeba poruszyć ten temat u pracodawcy jak to pracownik zamiast zająć się czymś pożytecznym dla miasta spędza miło czas na portalach internetowych i straszy policją. Panie Burmistrzu ! Proszę wyciągnąć konsekwencje. Chyba że to na Pańskie polecenie !

  • Anty-ktoś | 21 marca 2018 at 20:44 |

   Łukasz Zdolski to właśnie pracodawca (DYREKTOR WDK) 😀 – heheheeh
   to komu to zgłosisz ?

   • Burmistrz Wiesław M jest pracodawcą dyrektora WDK – to nawet dzieci w przedszkolu wiedzą !

 19. Jak to mówił wodzirej na sesji rady miasta pozwólcie ze to on będzie rozliczał swoich dyrektorów, ale Tomasz uśmiechnięty wice prezesem mpgk to już komedia 😀 a Krzysio lub Łukasz sekretarzem

  • ile razy napiszesz na tym śmiesznym portalu komentarz pod artykułem – 5, 10 a może 15 razy ? Pozwól, że cię streszczę : powtarzasz się!. Grupka frustratów od 1 do 3 osób piszących jedno i to samo. Chłopie to już jest nudne, zmień płytę, bo od twoich wypocin oczy puchną …. a jak już komentujesz to sprawdź czy zgodnie z prawdą, bo póki co mijasz się i to bardzo mijasz się z prawdą ….

 20. Spokojnie grupka frustratów i troli to była w wyborach 5 lat temu a teraz sami kierownicy 😀

 21. Grzegorz Lesniak | 21 marca 2018 at 22:24 |

  Proponuje w komentarzach przedstawiac sie po imieniu i nazwisku bredzie ciekawiej….

 22. A po co? Przecież policja i tak nas wszystkich sprawdzi;)

 23. Jaki tu spokój lalalala nic się nie dzieje lalalala nikt się nie bawi lalalala wszyscy się nudzą lalalala

 24. Mieszkaniec gminy | 24 marca 2018 at 20:11 |

  Rzeczywiście burmistrz jeżdżą na spotkania nawet wyķładając spore pieniądze. A wyników brak. Pamiętam wyborcze obietnice burmistrza który obiecywał że ma duże znajomości i na pewno sprowadzi inwestorów do Włodawy. Jak na razie to tylko pan od łupka się pojawił.

 25. jakie mógł mieć znajomości będąc komiwojażerem? chyba, że na ukrainie gdzie zdobył dyplom.

 26. Pan starosta Holaczuk podobno odwiedził MON. Jakie wnioski ze spotkania? kiedy będzie strzelnica we Włodawie? Kilka innych osób gościło w sejmie u pani marszałek. Jakie efekty wizyty?

 27. Oni jeżdżą za swoje a nie za publiczne!!!

 28. a ile wizyt krajowych i zagranicznych odbył przez 8 lat rządów Pan Starosta Holaczuk wraz z członkami delegacji starostwa? one również nie były z pieniędzy publicznych a jedynym efektem to są chyba tylko piękne fotografie na pamiątkę bo o innych gazety nie pisały.

 29. RubecoLom | 28 marca 2018 at 15:18 |

  Если вы захотели на море – к этому надо заранее подойти. Желаете отдыхать круто, чтобы курортный отдых запомнился на долго?

  Желаете найти отели без посредников на берегу черного моря? Посмотрите частный сектор Абхазии этот вариант.
  На едем-на-море.рф доступны варианты апартаментов, где находятся: параметры апартаментов, скидки на разное жилье и цены. Сейчас очень популярно выбирать жилье без посредников. Вам не надо будет платить комиссионные, а выбор апартаментов возможен по городам.

  У любого путешественника, который стремится сейчас провести выходные в Крыму или отпуск в Абхазии, существует вероятность найти раньше жилье по интересной стоимости.

  Вы подумаете, что риск в этом положении огромный. Однако, это могло бы случиться, если бы администрация не проверяла варианты жилья перед добавлением. На сайте собственники размещают варианты апартаментов for free, хотя администрация просит подтверждение комнат на то, что вы скидываете.

  Если вы хотите заплатить летом деньги за частное помещение у моря, организовать это реально! Отпускной период в Сочи также пользуется спросом в последние сезоны. Вы имеете возможность заказать заранее индивидуальный дом в Сочи и отдохнуть там.

  Если желаете приобрести вариант гостиницы в Сочи без риэлторов, вам необходимо посмотреть основную страницу, где вы найдёте премиум варианты жилья на отдыхе в 2018 году.

  Если вы привыкли проводить отпуск в Крыму, у вас есть интерес к южному берегу Крыма, или интересен отдых в Ялте, достаточно много вариантов недвижимости в этих регионах находится на сайте. Если вы предварительно арендуете жилье, перед отдыхом нужно будет только за пару дней связаться и ваше жильё будет ожидать вас.

  Администрация следит за предложениями жилья и не выпускает в свет не оригинальные предложения. Если вы желаете в июле провести отпуск на море, отвести деток на курорт, или провести с супругой каникулы в Алуште, рекомендуем кликнуть на сайт едем-на-море.рф

 30. Edwardwralk | 28 marca 2018 at 22:09 |
 31. Проститутки новосибирска Здравствуйте! Вас приветствует команда сайта Сибирки, сайта, на котором размещают анкеты 86% всех проституток города Новосибирска.

 32. и реализацию всех самых сокровенных желаний. Удивительно, но для этого нужно лишь просмотреть анкеты и снять нужную.
  интим маркет
  http://www.girls54.xyz/anketa3797.html
  это столица Сибири, его население составляет несколько миллионов. У жителей и гостей города часто встает вопрос о том, как можно устроить свой интим досуг! Наш сайт был создан именно для того, чтобы облегчить процесс знакомства с девушками легкого поведения – индивидуалками Новосибирска!

 33. TimothyGat | 15 kwietnia 2018 at 21:32 |

  интим белла
  все ваши мысли и реализуют их незамедлительно. Для этого индивидуалки отрабатывали свои умения
  http://msk.putany24.info/photos/lp8021_34789.jpg

 34. fedorGop | 7 lipca 2018 at 05:15 |

  купить батарею смарт часы dz 09: https://smartera.in.ua/battery-dz09

 35. Antoncluccalsins | 10 lipca 2018 at 13:41 |

  Вчера залип на кайфовый фильмец Доктор Стрейнджлав, или Как я научился не волноваться и полюбил атомную бомбу – честно последнее время ничего так не трогало!!. Пишите мне сюда или в личку кто смотрел меня до сих пор бомбит

 36. Lelandnoula | 11 lipca 2018 at 23:08 |

  Hi! This is kind of off topic but I need some advice from an established blog. Is it very hard to set up your own blog? I’m not very techincal but I can figure things out pretty fast. I’m thinking about making my own but I’m not sure where to start. Do you have any ideas or suggestions? Many thanks

 37. CharlesCiz | 16 lipca 2018 at 01:42 |

  I want acquire a pair of sneakers,but I don’t know which webstore is much better.
  Who can give me some advocate?

 38. KevinSoady | 31 lipca 2018 at 13:58 |

  Продаю почти даром серого Слона.
  Больше информации у нас на Сайте yandex.ru

 39. Я всегда смотрю фильмы онлайн бесплатно в хорошем качестве, всем рекомендую, переходите по ссылке

  лучшие фильмы онлайн 2018 Подробно тут…

 40. KristinaWen | 3 sierpnia 2018 at 19:25 |

  Очень жирный
  раздатчик сатоши
  instant payments!
  https://bit.ly/2KowKOP
  or copy to browser – runetexpert.ru

 41. Подача машины на станцию Сенной

  https://ok.ru/shikhany/product/68136008458375 Сенная Шиханы

 42. My new website is super!
  smartphones at low price android sexy live wallapper download tube downloader apk free games on tablet bbm for android app download
  http://sexgames.android.tobuy.in/?mail.amira
  job apps for android free games search free download games in pc download game seksi mobile hotspot androie

 43. http://семки.укр – это Украинский сидбанк, интернет магазин недорогих семян конопли из Европы с доставкой по Украине! в “Семки.Укр” – можно аказать и купить дешевые сортовые семена конопли, канабиса, марихуаны, купить семена индики и сативы наложенным платежом с доставкой в Украине. Seed Bank Семки Укр дает возможность заказть семя каннабиса по почте дешево. Большой выбор семян марихуаны: индики, сативы, рудерралиса по низким ценам с гарантией качества. Все сорта конопли наложенным платежом в Семки Укр!

 44. Hello. We cast get the better of hgh therapy.

  hgh cost

 45. На днях мониторил содержание интернет, вдруг к своему удивлению обнаружил важный веб-сайт. Гляньте: cheap reddit accounts . Для моих близких этот ресурс произвел яркое впечатление. До встречи!

 46. Veronikathoup | 7 września 2018 at 19:06 |

  Очень рад приветствовать, хочу сказать Вам о настоящей золотой жиле интернет заработка.
  Существует такой способ, который позволит всем вам создать лёгкий и пассивный доход на продолжительное время, потому что все клиенты, которые захотят прийти к вам, будут самостоятельно платить из года в год!
  По самым скромным подсчетам любой желающий сможет заработать применяя этот способ в месяц от 100000, причем абсолютно в пассивном режиме.
  Метод очень прост, доступен для начинающих.
  И самое главное, что не требует никаких влoжений.
  Мы записали для всех ознакомительное видео, и в нем рассказываются все детали, как и что необходимо сделать.
  Посмотреть можно тут, жми и смотри.
  Презентационное видео доступно всего 2 дня!

 47. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki