Weekend cudów Szlachetnej Paczki

Jak co roku miasto Włodawa wzięło aktywny udział w ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka. Tradycyjnie sala konferencyjna włodawskiego ratusza zamieniła się w magazyn, który od piątku zapełniał się darami dla najbardziej potrzebujących.

Radni Rady Miejskiej we Włodawie wspólnie z pracownikami Urzędu Miejskiego i jednostkami podległymi przygotowali świąteczną paczkę dla Pani Zofii i jej dwóch nastoletnich córek. Znalazły się w niej między innymi odzież, środki czystości, rower i żywność. Dary trafiły do rodziny już w sobotę. Z informacji uzyskanych przez wolontariuszy Szlachetnej Paczki wiemy, że był to bardzo wzruszający i pełen pozytywnych emocji moment. Łzy wzruszenia Pani Zofii, Wiktorii i Anety były najlepszym dowodem na to, że warto pomagać.

Dziękujemy Radnym Rady Miejskiej oraz społeczności Przedszkola Miejskiego Nr 2 i Miejskiego Przedszkola Integracyjnego, Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej i Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej we Włodawie za możliwość wspólnego czynienia dobra.

UM Włodawa

1 komentarz "Weekend cudów Szlachetnej Paczki"

  1. Ale to co tylko jedna rodzine obdarowali

  2. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content