V Świętokrzyski Turniej Kickboxingu LK i KL_12,11.2022 – Skarżysko-Kamienna. Kickboxing – MKS „Mechanik” Włodawa. Debiut młodego Włocha w barwach „Skorpiona”

Igor Baldassarra nowy nabytek włodawskiego klubu kickboxingu zadebiutował po raz pierwszy w Polsce, młody 14-letni ambitny zawodnik, który dotąd odnosił sukcesy we Włoszech teraz zadebiutował w turnieju kickboxingu w Polsce. Igora od samego początku do pierwszej walki w Polsce przygotowywał popularny trener, mgr Sylwester Protas – Skorpion. Igor zajął pierwsze miejsce w pierwszym turnieju kickboxingu we Włodawie o Puchar Starosty Powiatu Włodawskiego, teraz na dużym turnieju zajął piąte miejsce. Igor jest bardzo lubiany na treningach przez rówieśników i przyległ do niego pseudonim „Soprano”, warto zaznaczyć, że do treningów wróciła po chorobie Julia Oszust, kadetka starsza w wadze najcięższej, która ma za sobą występy na Mistrzostwach Polski i walkę z wicemistrzynią Europy, a także Oliwia Ciepołowicz, po dwuletniej przerwie – juniorka, jak trener mówi niesamowity talent i kandydatka na Mistrzynię Polski. Treningi wznowiła również WiceMistrzyni Polski Karolina Bruchacka i Marcel Kościuczyk, więc skład drużyny włodawskich kickbokserów zapowiada się imponująco, czekamy na wyniki.

A przed zawodnikami Międzynarodowy Puchar Polski w Janowie Podlaskim oraz Puchar Europy. Najmłodszych czekają dwa turnieje jeden w Starym Brusie dzieci 7-12 lat oraz mikołajkowy w Łopienniku Nadrzecznym. Tradycyjnie podziękowania dla Urzędu Miasta Włodawa, Starostwa Powiatowego we Włodawie, Pana Wiesława Blicharskiego HAND BUD, Hotelu DRÓB w Urszulinie i wszystkim zaprzyjaźnionym co swoją cegiełkę dołożyli.

Odkąd klub ma nowe władzę a prezesem został Sylwester Protas sekcja kickboxingu rozwija się coraz prężniej. Treningi prowadzą Małgorzata Choma oraz Sylwester Protas. Prezes już zapowiedział zakup kolejnej tury nowych koszulek dla dzieci. Pozdrawiamy.