V Świętokrzyski Turniej Kickboxingu LK i KL_12,11.2022 – Skarżysko-Kamienna. Kickboxing – MKS „Mechanik” Włodawa. Debiut młodego Włocha w barwach „Skorpiona”

Igor Baldassarra nowy nabytek włodawskiego klubu kickboxingu zadebiutował po raz pierwszy w Polsce, młody 14-letni ambitny zawodnik, który dotąd odnosił sukcesy we Włoszech teraz zadebiutował w turnieju kickboxingu w Polsce. Igora od samego początku do pierwszej walki w Polsce przygotowywał popularny trener, mgr Sylwester Protas – Skorpion. Igor zajął pierwsze miejsce w pierwszym turnieju kickboxingu we Włodawie o Puchar Starosty Powiatu Włodawskiego, teraz na dużym turnieju zajął piąte miejsce. Igor jest bardzo lubiany na treningach przez rówieśników i przyległ do niego pseudonim „Soprano”, warto zaznaczyć, że do treningów wróciła po chorobie Julia Oszust, kadetka starsza w wadze najcięższej, która ma za sobą występy na Mistrzostwach Polski i walkę z wicemistrzynią Europy, a także Oliwia Ciepołowicz, po dwuletniej przerwie – juniorka, jak trener mówi niesamowity talent i kandydatka na Mistrzynię Polski. Treningi wznowiła również WiceMistrzyni Polski Karolina Bruchacka i Marcel Kościuczyk, więc skład drużyny włodawskich kickbokserów zapowiada się imponująco, czekamy na wyniki.

A przed zawodnikami Międzynarodowy Puchar Polski w Janowie Podlaskim oraz Puchar Europy. Najmłodszych czekają dwa turnieje jeden w Starym Brusie dzieci 7-12 lat oraz mikołajkowy w Łopienniku Nadrzecznym. Tradycyjnie podziękowania dla Urzędu Miasta Włodawa, Starostwa Powiatowego we Włodawie, Pana Wiesława Blicharskiego HAND BUD, Hotelu DRÓB w Urszulinie i wszystkim zaprzyjaźnionym co swoją cegiełkę dołożyli.

Odkąd klub ma nowe władzę a prezesem został Sylwester Protas sekcja kickboxingu rozwija się coraz prężniej. Treningi prowadzą Małgorzata Choma oraz Sylwester Protas. Prezes już zapowiedział zakup kolejnej tury nowych koszulek dla dzieci. Pozdrawiamy.

Skip to content