Uwaga na naciągaczy!

Dzisiejszego dnia, jedna z naszych klientek podczas uiszczania opłaty abonamentowej poinformowała nas, że około dwóch tygodni temu do jej drzwi zapukał pan z super ofertą na tańszy prąd.

Sposób i treść tego co przekazywał, jednoznacznie wskazywało iż jest przedstawicielem firmy PGE. Przedstawił on super promocyjną ofertę dzięki której rachunki za prąd będą znacznie niższe. Dopiero przy podpisywaniu umowy kiedy pan poprosił o dowód nasza klientka zorientowała się, że coś jest nie tak. Okazało się, że na umowie widniała zupełnie inna firma.

Prosimy bardzo zwracać uwagę na tego typu oferty. NIGDY NIE PODPISUJMY umowy po pierwszym spotkaniu, weźmy ofertę przedstawiciela i na spokojnie bez jego udziału się z nią zapoznajmy. A jeszcze lepiej umowę podpisujmy w Biurach Obsługi aby mieć pewność z kim mamy do czynienia. NIE DAJMY SIĘ OSZUKAĆ.

Przypominamy także, że w przypadku podpisania umowy poza lokalem firmy z którą tę umowę podpisujemy, przysługuje nam prawo odstąpienia od niej w przeciągu 14 dni od daty podpisania bez konieczności płacenia kar umownych za jej zerwanie.

A jeśli chodzi o oszczędności związane z ofertą prądową, prosimy pamiętać, że cena prądu składa się z dwóch czynników: prądu oraz dostawy prądu. Firmy sprzedające prąd to tylko jedna część, drugą część dalej musimy płacić dostawcy (we Włodawie jest nią firma PGE) i zdarza się tak, że gdy przestajemy kupować prąd od firmy która równocześnie go nam dostarcza to cena dostarczenia 1KW może wzrosnąć.

Pozdrawiamy

zespół ET-Media

Skip to content