Uprawiał marihuanę w szafie

Włodawscy kryminalni zatrzymali 25-latka podejrzewanego o uprawę konopi indyjskich. W mieszkaniu mężczyzny policjanci w szafie na ubrania ujawnili rośliny konopi o wysokości od 54 do 84 cm. Dodatkowo funkcjonariusze zabezpieczyli sprzęt specjalistyczny służący do uprawy roślin. Ustawa o Przeciwdziałaniu Narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności za to przestępstwo.

Wczoraj włodawscy kryminalni realizując informacje własne przeszukali pomieszczenia mieszkalne należące do 25-latka z Włodawy. W efekcie podjętych działań policjanci w szafie na ubrania ujawnili i zabezpieczyli 6 roślin konopi indyjskich o wysokości od 54 do 84 cm. Funkcjonariusze zabezpieczyli też specjalistyczny sprzęt służący do uprawy roślin, między innymi: namiot, filtr węglowy, wentylator, wilgotnościomierz, programatory.

Kryminalni zatrzymali 25-letniego włodawianina podejrzewanego o nielegalny preceder narotykowy. Mężczyzna jeszcze wczoraj trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj śledczy przeprowadzą z jego udziałem dalsze czynności procesowe, podczas których usłyszy stosowne zarzuty.

Ustawa o Przeciwdziałaniu Narkomanii za uprawę konopi innych niż włókniste przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

E.T.

KPP Włodawa

3 komentarzy "Uprawiał marihuanę w szafie"

  1. Jak pójdzie choć na rok do więzienia to wyspecjalizuje się jeszcze bardziej w swojej branży. Po wyjściu to nie będzie kilka sadzonek w szafie ale wydzierżawi oborę gdzieś za wsią i dopiero pokarze co potrafi.

  2. też mi afera. chłopak posadził sobie sześć krzaków – pewnie na własny użytek i wielkie halo. nikomu nic nie ukradł, nic złego nie zrobił a traktują go jak przestępcę. chce jarać niech jara. jak się zajara na śmierć – chociaż o takich przypadkach nie słyszałem – to zrobi to na własne życzenie i odpowiedzialność. a tak teraz będziemy płacić podatki żeby go utrzymać w kryminale. gdzie sens gdzie logika?

  3. Tam gdzie jest prawo i przepisy tam nie ma logiki

  4. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content