Świąteczno-noworoczne spotkanie opłatkowe w starostwie

Andrzej Romańczuk, starosta włodawski w obecności duchowieństwa, radnych, służb, dyrektorów i pracowników starostwa złożył świąteczne życzenia bożonarodzeniowe i noworoczne.

Tegoroczne spotkanie świąteczno-noworoczne było wyjątkowe, gdyż wieczerza wigilijna przygotowana została przez uczniów Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych oraz Technikum Hotelarstwa ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie, natomiast część artystyczną przygotowała młodzież z Młodzieżowego Domu Kultury pod kierownictwem Iwony Szwaj.

– Święta, zwłaszcza te bożonarodzeniowe – mówił starosta – to czas nie radości, ale także pora refleksji i podsumowań. A ten rok w naszym powiecie to był rok ciężkiej pracy każdego z nas, ale przede wszystkim rok spokoju. I za jedno i drugie serdecznie wszystkim dziękuję. Życzę Wam, by te święta były nie tylko czasem pokoju, ale i dostrzeżenia obecności drugiego człowieka. Życzę Wam, byście spędzili je radośnie i rodzinnie. Jednocześnie życzę w nowym 2019 roku spełnienia wszystkich marzeń i planów.

Po krótkim wystąpieniu starosty, słowa życzeń skierowali do obecnych; ks. Jerzy Ignaciuk, o. Dariusz Cichor i ks. Dariusz Parafiniuk. Po tych słowach, wszyscy łamali się tradycyjnym opłatkiem, składali sobie najserdeczniejsze życzenia świąteczne i kosztowali wigilijne potrawy.

Starostwo Powiatowe we Włodawie

1 Komentarz do "Świąteczno-noworoczne spotkanie opłatkowe w starostwie"

 1. Kabany z dzieciakami. Standard

 2. Gdzie wiecznie uśmiechnięty, komu rączki całuje śliniąc się przy tym obrzydliwie?

 3. Wigilię przygotowują Ci sami już kolejny raz z rzędu, wiec nie była tak wyjątkowa. Już pracownie gotowe?… że uczniowie przygotowali?

 4. Katabasy nadal stanowia wladze wykonawcza , ustawodawcza I sadownicza we wlodawskim lez padole. Ten w czarnym niebezpiecznie blisko dzieci stoi.

 5. Maniutek przywiózł z kodnia specjalnie poświęcony opłatek żeby się podzielić z histerykiem w intencji kolejnych pięknych i spektakularnych zwyciestw?

 6. Gobelin z herbem starostwa wisi krzywo. Niby nic ale mocno to razi to w oczy. Przy takich spotkaniach warto zadbać o szczegóły.

  • Będąc radnym warto przeczytać ustawę o samorządzie żeby nie robić z siebie idioty pytaniami o interpelację na sesji

 7. Cala ta szopka jest jak w krzywym zwierciadle. Katabasy,dzieci, brakuje tylko godzilli

 8. Chłopaki w sukienkach otoczone dziećmi. Włodawa…

  • Zazdrosny? Sam załóż! W razie czego powiesz, żeś Szkot lub bawisz się w Rzymianina.

 9. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki