Minister Marcin Kierwiński poinformował, że funkcjonariusze i pracownicy Policji, Państwowej Straży Pożarnej, Straży Granicznej oraz Służby Ochrony Państwa zaangażują się w tegoroczny finał WOŚP. Służby podległe MSWiA będą również dbały o bezpieczeństwo kwestujących wolontariuszy.

Szczyt chamstwa! Tyle płacimy za składki zdrowotne i dalej nic z tego nie mamy. Żeby ten trup zwany publiczna służba zdrowia pompują tam naszej pieniądze żeby to się nie rozpadło w diabły. Co to za Kraj z tektury który nie potrafi sam zadbać o zdrowie obywateli. I jeszcze ta głupia propaganda. Patrzcie jacy my dobrzy. Oni zabraniali a my pozwalamy a nawet nakazujemy grać z orkiestrą
Przeraża mnie kraj w którym lekarze przedkładają zysk firmy dla której pracują nad zdrowie pacjenta.
Również przeraża mnie kraj ,gdzie w zależności kto rządzi służby zachowują się pod ich dyktat.
Owsik dziś dobry,wczoraj był zły,wczoraj złodziej,dziś bohater według publicznych czyli naszych mediów.
Wciąż czekam na telefon w sprawie wizyty u kardiologa,mieli zadzwonić ,czekam jakieś 2 lata i nic.Próbowałem tak bo wcześniej sprzątaczka wyrzuciła mnie z tzw Izby przyjęć bo..sprzątała i mogłem błota nanieść.Oczywiście lekarz pierwszego kontaktu wypisał skierowanie szybko i tutaj jego zainteresowanie minęło.
Miałeś kasę i czas, aby niezdrowo żyć, miej kasę na prywatną wizytę. Dwa lata czekasz i przeżyłeś, czyli nic poważnego.