Na problemy z zasięgiem “komórek” we Włodawie

Szanowni mieszkańcy Włodawy, jeżeli macie problemy z zasięgiem sieci komórkowej i posiadacie stacjonarny (kablowy) dostęp do sieci Internet to warto zainteresować się opcją Wi-Fi Calling dostępną niemalże u każdego operatora komórkowego.

Funkcja Wi-Fi Calling pozwala wykonywać i obierać połączenia głosowe oraz wideo jedynie z wykorzystaniem sygnału Wi-Fi bez połączenia komórkowego. Jeżeli masz dostęp do Wi-Fi, a jakość połączenia komórkowe jest niska i powoduje przerywanie rozmowy, albo kompletnie ją ucina, możesz wykorzystać calling Wi-Fi do dalszej rozmowy.

Połączenia telefoniczne przez Wi-Fi możliwe są na całym świecie (ponieważ nie ważne gdzie Państwo się znajdują, telefon łączy się poprzez Internet z serwerami Państwa operatora) a ich cena w przypadku połączeń międzynarodowych jest zdecydowanie tańsza.

Wi-fi Calling umożliwia wysyłanie sms bez użycia sieci komórkowej. Kolejną zaletą tego rozwiązania jest to, że obsługuje ono HD Voice, usługę lepszej jakości i czystości dźwięku względem tradycyjnego połączenia.

Trzeba pamiętać, że jest to usługa dość nowa na naszym rynku i nie wszystkie telefony mają taką opcję. Najlepiej abyście Państwo skontaktowali się z Biurem Obsługi państwa operatora komórkowego i dowiedzieli się czy macie taką opcję w swoim telefonie.

ET-MEDIA
al. Jana Pawła II 5
  22-200 Włodawa
www.et-media.pl

Skip to content