Słomiany powołana na kierownika

Honorata Słomiany, rywalka Wiesława Muszyńskiego do stołka burmistrza w ostatnich wyborach samorządowych, ma nową pracę. Jak można się było spodziewać, zaproponowano jej kierownicze stanowisko w instytucji państwowej, którą polityczka Polski 2050 Szymona Hołowni przyjęła.

Honorata Słomiany to liderka partii Szymona Hołowni w powiecie włodawskim. Startowała w wyborach do sejmu oraz w ostatnich wyborach samorządowych, w których walczyła z Wiesławem Muszyńskim o stanowisko burmistrza Włodawy. Po przegranej walce sama zrezygnowała z posady w miejskiej spółce MPGK. Nowej posady długo nie musiała szukać. Z dniem 24 czerwca dostała powołanie na stanowisko kierownika włodawskiego oddziału terenowego Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

24 komentarzy "Słomiany powołana na kierownika"

 1. Fachowiec od rolnictwa i finansów bu ha ha.

 2. No dajcie spokój. Miało nie być kolesiostwa, spadochroniarzy i powoływania na stanowiska niekompetentnych ludzi a tu co? Ma baba tupet sama przed wyborami w gazecie trajkotała jak to obsadzane są we Włodawie stanowiska po znajomości i z układów. A ona teraz co niby wielki fachowiec, który pokonał swoją wiedzą i umiejętnościami innych kandydatów? Śmiechu warte. Baba bez chonoru i tyle w temacie.

 3. To prawda, przez ten artykuł w gazecie niewielkie szanse kandydatki na Burmistrza stały się zerowe. Widać partia nagradza takie zachowanie.

 4. anonim z 15:29 – honor pisze się przez samo”H”. Jako Kierownik się nada -będzie rozliczała zgony. Żaden nieboszczyk się nie odwoła.

 5. Nie ma co gadać ale psl hołownia dbają o swoich.nie to co. . .

 6. No,no. Elektorat PiS to 28%. Czasem jednak nie liczy się ilość ale jakość.

 7. Awans tej Pani to pokłosie wyborów parlamentarnych w wyniku których KRUS przydzielono jako łup “Trzeciej Drodze”. Problem jest w tym, że we Włodawie nie ma struktur partii “Polska 2050 Szymona Hołowni” którą to partię ta Pani reprezentuje. Nie wiem czy po wyborach ma ona swoje struktury w naszym województwie.
  Tak to jest jak się głosuje na to co widać w telewizji a nie w realu.
  Taka jest rzeczywistość i nie ma co się na nią obrażać.

 8. Nie Słomiany a SŁOMIANA. Słomiany to wdowiec i wszystko na ten temat. Można , można.

 9. Ciekawe, czy ktoś jeszcze z “drogi donikąd”, kogo namówiła do kandydowania, załapał się na frukta, czy tylko wszyscy oni robili na jej frukta?

 10. Kolesiostwo we Włodawie ma się dobrze

 11. Zejdźcie z tej pani. Widocznie ma stosowne kompetencje i znalazła się we właściwej partii.

 12. Za PiS, PO i innej partii swój, czyli mierny, bierny ale wierny.

 13. Dziwi mnie postawa tej Pani. Najpierw opluwa w gazecie tych, co to pracę dostają we Włodawie po znajomości po czym jak gdyby nigdy nic sama tak załapuje się na kierownicze stanowisko.

 14. Ma kompetencje, pół Włodawy wie jakie. Ale to nie do tej pracy. Jedynie wstydu nie ma ta kobieta.

 15. Internet Telewizja Włodawa

Dodaj komentarzSkip to content