Scena jak nowa

Ostatnie miesiące w WDK-u to finalizacja projektu Infrastruktura Domów Kultury, w ramach którego placówka otrzymała 400 tys. zł dofinansowania na modernizację sali widowiskowej.

Całkowity koszt zadania pół miliona złotych, z czego 400 tyś. zł pochodzi ze środków Funduszu Promocji Kultury zarządzanych przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W ramach tej inwestycji Włodawski Dom Kultury wykonał modernizację instalacji elektrycznej i dźwiękowej sali widowiskowej. Wyremontowano też elementy mechaniki scenicznej. Przy okazji WDK wzbogacił się o nowy sprzęt oświetleniowy oraz nagłośnieniowy.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

4 komentarzy "Scena jak nowa"

  1. Coś POdobnego | 23 grudnia 2023 at 01:59 |

    Noo, jaki ten PiS wredny. Dopiero za Tuska zrobili. Nieee? Jeszcze pewnie szpital za Tuska zrobią?

  2. Może zrobią może nie zrobią. Na sesji rady powiatu już nawet nie chce się co niektórym radnym cokolwiek mówić o szpitalu. Cytuję ” o szpitalu nie będę mówił bo się wypowiadałem wielokrotnie”. Czyli temat już się znudził. Poskakali jak małpa na kiju przed kamerami, postawili znicze i pozbierali podpisy. I dalej będzie tak jak było. #radnibezradni dobrze że jest radny Konieczny, który potrafi czytać dokumenty, wyciągać wnioski, analizować i zadawać konkretne pytania.

  3. Zbliżają się wybory. Konieczny pisze o sobie

  4. Ciekawi mnie czy #radnibezradni z powiatu przekazali swoje diety na rzecz szpitala? Czy zarząd powiatu obniżył sobie pensje na rzecz szpitala? Czy dyrekcja szpitala zrzekła się swoich pensji? To ci ludzie są winni zapasci szpitala. Tymczasem są propozycje żeby inne gminy powiatu włodawskiego placily na szpital. W IMIENĘ CZEGO?!?!? Każdy z nas płaci składki które później są przekazywane do szpitali. Skoro dyrekcja włodawskiego szpitala nie umie ich racjonalnie wydać to juz nie nasz problem. Z jakiego powodu mamy płacić podwójnie? Ja się nie zgadzam żeby moj wójt przekazał nasze pieniądze na szpital. Niech płacą w pierwszej kolejności ci którzy zawinili! Nasze podatki mają iść na potrzeby naszej gminy! Potrzeb mamy dużo. łapy precz od naszych pieniędzy.

  5. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content