Radny Zańko w Brukseli

W Parlamencie Europejskim w Brukseli zaprezentowano projekt międzynarodowej drogi wodnej E40 przez Polskę na Białoruś i Ukrainę, której znaczący odcinek biegnie przez woj. lubelskie. Promował ją m.in. radny powiatu włodawskiego – Mariusz Zańko, sekretarz gminy Kodeń, specjalista od nawadniania. Inicjatorem wyjazdu był eurodeputowany prof. Mirosław Piotrowski.

– Trasa ma biec od Bałtyku aż po Morze Czarne – mówi M. Zańko. – Jeden z jej głównych odcinków będzie przebiegał przez Lubelszczyznę. Jest to nieco odległa przyszłość, ale plany te trzeba przedstawiać już. Warto dodać, że znaczna część tej drogi wodnej jest już zrobiona, niemal do Brześcia. Teraz na Lubelszczyźnie i dalej w Poslce trzeba podjąć intensywne prace w tej dziedzinie. I przede wszystkim znaleźć w Brukseli na to pieniądze. I stąd nasz wyjazd.

Dalszą część wiadomości przeczytają Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

1 Komentarz do "Radny Zańko w Brukseli"

  1. Ale o co chodzi? Przecież ta droga nie biegnie przez Włodawę…

  2. “Mariusz Zańko, sekretarz gminy Kodeń, specjalista od nawadniania” – no w tym jest naprawdę dobry. I co z tego że ta droga omija Włodawę. To co?! To już człowiekowi nie można się przejechać za granicę i zrobić paru zdjęć?! Co z wami ludzie?!

  3. Piękne plany Panie Mariuszu, będziemy mieli we Włodawie żeglugę morską. Polska od morza do morza-to hasło też znamy dobre nawodnienie aż w butach chlapie

  4. “specjalista od lania wody ” a nie nawodnień.Nawadniać to on może swój organizm jak ma kaca.cały pis.

  5. Maniek Bareja to by o Tobie film mógł kręcić

  6. nawodniony bociek, ma to po starym

  7. Jan Kowalski w Paryżu.

  8. koniec świata – przykładny Polak, katolik, patryota – a świętuje jakieś pogańskie halowyn. gdyby to były dziady to jeszcze można by to było zrozumieć, bo to przynajmniej tradycja związana ze Słowianami. Rację miał jego ekscelencja ksiądz Natanek. Miałem Mariuszka za wzór a tu na jego twarzy jawią się szatańskie malunki. Okultystyczne przedszkole, takie niewinne zabawy a już widać że coś się dzieje! i do tego szerzy tą szatańską modę na swoim fejsbuku, a potem to dzieci polskie oglądają i czynią podobnie na zgubę własną i narodu całego…

  9. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content