Przetarg wart 10 milionów rozstrzygnięty. Umowa podpisana

Miasto Włodawa rozstrzygnęło wart 10 000 000 zł przetarg na gruntowną przebudowę miejskich ulic oraz budowę dróg wewnętrznych na osiedlu Kamiennym i Ceglanym. Umowa z wykonawcą została już podpisana.

Włodawski ratusz przygotował jeden z największych projektów drogowych ostatnich lat. Zakłada on gruntowną przebudowę ulic: Wiejska, Krzywa, Klasztorna, Saperów, 9PAC, Sztabowa oraz budowę dróg wewnętrznych na osiedlu Kamiennym i Ceglanym. Do przetargu zgłoszono dwie oferty, z których najlepsza okazała się ta złożona przez firmę Pref-Bet Wytwórnia Mas Bitumicznych, Betonu i Prefabrykatów Spółka z o.o. z Pawłowa w Rejowca Fabrycznego. W poniedziałek 8 maja Burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński i Prezes Zarządu Bogusław Kaleta podpisali umowę na realizację tej inwestycji.

-Dziękuję obu firmom za udział w przetargu. To kolejny duży projekt drogowy, który z pewnością ucieszy mieszkańców. Wykonawca w najbliższych dniach przygotuje harmonogram prac, które w całości mają się zakończyć jesienią przyszłego roku – mówi Burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński.

W ramach projektu wymienione wcześniej ulice zyskają nową nawierzchnię. Zaplanowano również budowę oświetlenia, przebudowę kanalizacji deszczowej, przebudowę zjazdów oraz odnowienie przylegających do ulic terenów zielonych. Wykonane zostanie również nowe oznakowanie poziome i pionowe jezdni. Ponadto przy ulicy Wiejskiej zostanie przebudowany parking. Przy ulicy Saperów powstanie ciąg pieszo-rowerowy oraz wyremontowane i uporządkowane miejsca parkingowe. Dopełnieniem projektu będzie budowa dróg wewnętrznych na osiedlu Kamiennym i Ceglanym. Wartość inwestycji to blisko 10 000 000 zł. 95% tej kwoty pokryją środki z Rządowego Funduszu Polski Ład.

UM Włodawa

1 Komentarz do "Przetarg wart 10 milionów rozstrzygnięty. Umowa podpisana"

  1. Może kos napisze które drogi będą robione na osiedlu ceglanym i kamiennym. Ta informacja autorowi tekstu jakoś umknęła.

  2. Projekt duży tylko firma chyba nie, czy podoła?

  3. Egzotyczna koalicja dla dobra społeczeństwa za ich własne pieniądze.Oczywiście profity dla siebie i swoich Mirków itp Ale i tak nie wygrasz w mieście.

  4. Żal tyłek ściska platformersom i peeselowcom. U nich piniędzy ni ma i nie będzie. Albo kładą lagę na Polskę wsch.

  5. Rewelacja, partyjne nieroby dzielą pieniądze zabrane pracującym ludziom między swoich partyjnych koleżków! Ale jak to jeden z nich powiedział „ludzie mają zap… za miskę ryżu”, a oni będą bawili się w rozdawnictwo cudzych pieniędzy.

  6. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content