Poszukiwany na terenie ogródków działkowych

Blisko 120 dni spędzi w zakładzie karnym 39-latek, który został znaleziony przez policjantów na terenie ogródków działkowych. Mężczyzna siedział skulony i był zmarznięty. W trakcie ustalania jego danych, okazało się, że jest poszukiwany. Nie bądźmy obojętni i reagujmy na osoby narażone na wychłodzenie!

Policjanci włodawskiej komendy, podczas codziennej służby sprawdzają pustostany, ogródki działkowe i wszystkie inne miejsca, w których mogą przebywać osoby narażone na wychłodzenie.

W sobotę przed godziną 17:00 przy ogrodzeniu ogródków działkowych policjanci zobaczyli siedzącego mężczyznę. Z uwagi na fatalne warunki atmosferyczne, trwającą śnieżycę i silne porywy wiatru funkcjonariusze zatrzymali się i podjęli interwencję. Po wylegitymowaniu okazało się, że jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności na podstawie dwóch nakazów doprowadzenia wydanych przez Sąd Rejonowy we Włodawie. 39-latek z gminy Wyryki był poszukiwany za wykroczenie i przestępstwo przeciwko rodzinie i opiece. Dziś rano trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi prawie 120 dni.

aspirant sztabowy Kinga Zamojska-Prystupa
KPP Włodawa

Skip to content