Policjanci zatrzymali sprawcę uszkodzenia pomnika

Zarzut uszkodzenia mienia usłyszał 51-letni włodawianin, który w nocy z piątku na sobotę czerwoną farbą umieścił różne napisy i elementy na pomniku pamięci przy Czworoboku.  Mężczyznę zatrzymali włodawscy kryminalni. 

Wczoraj przed godziną 2:00 włodawscy policjanci podczas patrolu zauważyli, że został uszkodzony usytuowany na placu przy Czworoboku pomnik pamięci. Policjanci ujawnili umieszczone na nim czerwoną farbą napisy i elementy. Policjanci zajęli się poszukiwaniem sprawcy dewastacji, na miejscu zostały wykonane czynności procesowe.

Jeszcze wczoraj włodawscy kryminalni zatrzymali 51-latka podejrzewanego o uszkodzenie pomnika. Śledczy na podstawie zebranego materiału dowodowego przedstawili mu zarzut uszkodzenia mienia. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu.

sierżant sztabowy Elwira Tadyniewicz
KPP Włodawa

33 komentarzy "Policjanci zatrzymali sprawcę uszkodzenia pomnika"

 1. 51 lat a głupi jak nastolatek z gimnazjum

 2. Beton wyczyściłeś już Zańce rodzinę w Aktach IPN bo tam to ubek na sbku I Ormowcem poganiał

 3. Burmistrz wymieszał z błotem radnego Zańkę. Sam pluje jadem, obraził osoby popierające likwidację pomnika.( każdy ma prawo do manifestowania, bez szkód) Konsultację się przedłużają. Najlepiej gdyby czerwoni przywiązali się do tego koromysła, lub też postawili strażnika z ORMO.

  • Starego Makusa masz na myśli? Czy dziadka Zańki?

  • Nie! Najlepiej by było, aby ludzie twojego profilu mentalnego zajęli się czymś zgodnym z ich możliwościami: układaniem puzli, kolorowankami czy innymi wycinankami, bo czytanie takich komentarzy zmusza człowieka do niegodnych myśli o piszącym.

  • Mamy nowego bohatera we Włodawie. DZIĘKUJĘ PANU. Nie dla sowieckiego pomnika we Włodawie! To nasze miasto.

 4. Starego Betona postawcie on ma doświadczenie w zmechanizowanych jednostkach. Pałowania się nie zapomina, to jak jazda na rowerze. Prawda Grzesiu?

 5. A teraz o kim piszecie?, bo już zgubiłem się

 6. O matko i córko! Stary zomowiec w roli ministranta?!

 7. No nie.
  Stary zomowiec , czy ministrant w “w wieku gimnazjalnym” uszkodził pomnik? O czym wy tu rozmawiacie?, bo chyba jak zwykle by komuś dokopać. Obojętnie komu byle zaistnieć

 8. Ten pajac to tylko narzędzie, trzeba kły wyrwać mocodawcom.

 9. I co tu dużo pisać. Pomnik został pomalowany przez wyborcę popierającego Pana radnego powiatowego E. Ł i burmistrza.Czas na odpoczynek

 10. Tajemniczo piszecie. Skoro go złapała policja i wiecie, że to czerwony to…?

 11. A co Ci którzy dzisiaj walczą z pomnikami komunistycznymi robili w czasie komuny? Zapewne składali wieńce pod tym pomnikiem i mówili wierszyki o tym jak Polska rośnie w sile. A ten 51 latek moglby powiedzieć co jego dziadek robił w czasie II wojny światowej?

 12. Dla tych co “walczą” z pomnikiem nasuwa mi się podsumowanie słowami piosenki: “Oj nie tak Panowie, nie tak!”

 13. Ten anonim to prawdziwy idiota.

 14. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content