POLICJANCI ZATRZYMALI 3 POSZUKIWANYCH MĘŻCZYZN

Dwa dni trwała akcja „Poszukiwany” przeprowadzona przez policjantów Komendy Powiatowej Policji we Włodawie. Celem działań było ustalenie miejsc pobytu i zatrzymanie osób ukrywających się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości. W efekcie w rękach stróżów prawa znalazło się 3 mężczyzn poszukiwanych na podstawie listów gończych.

W piatek i sobotę policjanci z Komendy Powiatowej Policji we Włodawie oraz Komisariatu Policji w Urszulinie prowadzili akcję pod nazwą „Poszukiwany”. Najważniejszym celem tych działań było  ustalenie miejsca pobytu i zatrzymanie osób uchylających się przed wykonaniem decyzji, wydanych wobec nich przez organy ścigania lub wymiar sprawiedliwości. Działania były poprzedzone wnikliwą analizą prowadzonych spraw poszukiwawczych oraz odpowiednim rozpoznaniem i pracą operacyjną. Podczas trwania akcji policjanci sprawdzali przypuszczalne miejsca przebywania osób, dokonywali częstszych kontroli pojazdów oraz legitymowań osób podobnych do poszukiwanych.

Efektem akcji jest 3 zatrzymanych mężczyzn poszukiwanych na podstawie listów gończych. Jako pierwszy w ręce stróżow prawa wpadł 24-latek z gm. Chełm, który od niespełna miesiąca był poszukiwany listem gończem. Mężczyzna miał do odbycia karę 2 lat pozbawienia wolności za spowodowanie poważnego wypadku. Jako następny został zatrzymany 23-letni mieszkaniec Włodawy. Ten z kolei miał do odbycia karę aresztu w związku  z  naruszeniem czynności narządu ciała. Z kolei w sobotę policjanci zatrzymali 34-letniego mieszkańca Włodawy, którego zauważyli na jednej z ulic miasta.  Mężczyzna na widok policjantów zaczą uciekać, co szybko udaremnili mu  funkcjonariusze. 34-latek był poszukiwany listem gończym od okołu 2 m-cy oraz dwoma nakazami doprowadzenia. Miał na swoim koncie liczne kradzieże i włamania. Teraz najbliższe miesiące spędzi w Zakładzie Karnym.

E.T. KWP

 

1 komentarz "POLICJANCI ZATRZYMALI 3 POSZUKIWANYCH MĘŻCZYZN"

  1. “zaczą”? A co to za twór?

  2. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content