Pobili przechodnia, bo ten zwrócił im uwagę

Pięciu pijanych mężczyzn w wieku od 23 do 41-lat pobiło przechodnia, kiedy ten zwrócił im uwagę, by nie rzucali petardami. Wszyscy zostali zatrzymani. Wobec dwóch z nich sąd zastosował tymczasowe aresztowanie na 3 miesiące, a pozostali zostali objęci dozorem policyjnym. Cała piątka usłyszała zarzuty pobicia za co grozi im do 3 lat więzienia.

W piątek po godzinie 17:00 dyżurny włodawskiej komendy otrzymał zgłoszenie o leżącym na chodniku mężczyźnie. Policjanci ustalili, że pięciu mężczyzn pobiło 40-latka, gdyż zwrócił im uwagę, by nie rzucali petardami. W wyniku pobicia mieszkaniec Włodawy doznał obrażeń ciała i głowy. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, które zabrało poszkodowanego do szpitala.

Szczegółowo przekazany rysopis sprawców, poczynione ustalenia ze świadkami zdarzenia a także zabezpieczony monitoring doprowadziły do szybkiego zatrzymania sprawców. Mężczyźni w wieku od 23 do 41-lat trafili do policyjnego aresztu. Wszyscy byli nietrzeźwi. 

Cała piątka usłyszała zarzuty pobicia. Wczoraj 32, 37 i 41-latek zostali objęci dozorem policyjnym połączonym z zakazem kontaktowania się oraz zbliżania się do pokrzywdzonego, zaś wobec 23 oraz 27-latka Sąd Rejonowy we Włodawie zastosował tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy. Dodatkowo, ostatni z mężczyzn dopuścił się przestępstwa pobicia w warunkach tzw. recydywy. Zgodnie z kodeksem karnym za pobicie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. A w przypadku czynu popełnionego w recydywie może zostać zwiększona o połowę.

aspirant sztabowy Kinga Zamojska-Prystupa
KPP Włodawa

3 komentarzy "Pobili przechodnia, bo ten zwrócił im uwagę"

  1. Raczki na pniak i ciach, aby wyborcą Tuska nie chciało się profilaktyka, Siekiera i pniak. J….ć rudego i bandę jego

    • Profilaktycznie, to twoja matka powinna brać pigułki, aby nie urodzić takiego czegoś

  2. Nic dodać nic ująć “czegoś takiego”

  3. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content