ODPOWIE ZA „SZALONĄ” PRZEJAŻDŻKĘ PO OKUNINCE

Jazda „na podwójnym gazie”, złamanie zakazu sądowego oraz 5 uszkodzonych aut to czyny za które odpowie 26-latek ze Świdnika. Mężczyzna w sobotnią noc wybrał się na taką przejażdżkę swoim audi po Okunince, a następnie zostawił je przed jednym z lokali. Bardzo szybko jednak został zatrzymany przez policjantów i umieszczony w policyjnym areszcie gdzie mógł przemyśleć swoje postępowanie. Teraz odpowie za nie przed sądem.

W sobotę ok. godz. 22:40 dyżurny włodawskiej komendy otrzymał zgłoszenie, z treści którego wynikało, że kierujący audi A6 wjechał  w kilka samochodów, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

Policjanci, którzy przybyli na miejsce potwierdzili zgłoszenie.  Ustalili, że rzeczywiście kierujący takim pojazdem  jadąc obwodnicą Okuninki uderzył w 5 zaparkowanych przy jezdni samochodów, po czym sam zostawił swoje auto przed jednym z  lokali i oddalił się z miejsca.

Policjanci po otrzymaniu tych wszystkich informacji oraz ustaleniu rysopisu sprawcy ruszyli do poszukiwań mężczyzny. Po niedługim czasie zatrzymali go i doprowadzili do włodawskiej komendy.

Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał w organizmie ponad 3 promile. Dodatkowo, złamał zakaz kierowania pojazdami mechaniczymi, który go obowiązywał właśnie za jazdę „na podwójnym gazie”.

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie 26-latek przyznał się do popełnionych czynów i wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze. Za złamanie zakazu sądowego grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KWP

1 Komentarz do "ODPOWIE ZA „SZALONĄ” PRZEJAŻDŻKĘ PO OKUNINCE"

 1. Alicja z krainy czarów Włodawy | 28 lipca 2016 at 21:05 |

  A może policja też popatrzy co się dzieje na ulicach Włodawy? Chodzi o podobnych kierowców. Od kilku miesięcy, w nieregularnych odstępach czasu, mogę zauważyć pana poruszającego się czarnym audi kombi, z brzmiącą muzyką diskopolo “na maxa”, szalejącego po ulicach Włodawy. Wielokrotnie widziałam uciekających z przejścia ludzi przed tym osobnikiem. Przypuszczam, że na trzeźwo raczej nie jeździ. Tylko czekać na tragedię:( dla policji mogę podać numer rejestracyjny

 2. Twoja stara | 29 lipca 2016 at 01:25 |

  A tak w ogóle to gdzie wy tu macie obwodnicę Okuninki?! Bez jaj nie piszcie tak.

 3. Turystka2 | 31 lipca 2016 at 13:12 |

  Racja, to co się teraz dzieje we Włodawie do masakra. Każdy jezdzi jak chce, o dzieciakach po piwie na tych hałasującym motorach już nie wspominam. Menele legalalnie od rana do nocy piją po klatkach i osiedlach strasząc dzieci. Przyjechałam tu na wakacje i jestem w szoku

 4. No bo jak policja wsiada w samochód i to z niego robi objazd po mieście, to jak cokolwiek ma zobaczyć? Widzi to co chce i potrzeba jej do statystyk. We Włodawie od wielu już lat nie ma komendanta na tyle zdeterminowanego, by zmusić policję do patroli pieszych i to stałych. Każdy dzielnicowy, bo przecież nadal tacy są powinien znać swoich lokatorów, i każdą ścieżkę. Jak ma być porządek, jeśli ci od jego pilnowania sami nie respektują przepisów.

 5. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content