Nowy most na Włodawce. Ma być solidny

Prace związane z budową nowego mostu na rzece Włodawka nabierają tempa. Burmistrz Włodawy w mediach społecznościowych opublikował wstępny projekt nowej przeprawy.

– Nowy most posłuży mieszkańcom Włodawy przez co najmniej kilkadziesiąt lat. Będzie to solidna konstrukcja, która zapewni bezpieczną i komfortową przeprawę przez rzekę. Wraz z budową mostu planowana jest również przebudowa ul. Mostowej. Ulica zachowa swój obecny charakter i będzie nadal nawiązywała do historycznej części Włodawy – mówi burmistrz Wiesław Muszyński.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

1 Komentarz do "Nowy most na Włodawce. Ma być solidny"

 1. Przy takim wydatku na most dodać jeszcze parę groszy na turbinę i mamy prąd do oświetlenia ulic za darmo. Trzeba patrzeć jak robili to “WŁODAWIACY” prze II wojną. Można, można.

 2. Ciekawe jak się sprawdzi turbina przy obecnym stanie wody?

  • Przecież to młyn wodny, istniał praktycznie w każdej miejscowości przy większym cieku wodnym

  • Otóż to | 26 marca 2024 at 01:06 |

   Zapora i poziom wody w górę. Wtedy choćby łódki z wiosłami na Włodawce, a co? Nie byłaby atrakcja? A nie tylko Zenek i jaja. Ja byłbym za.

 3. Kampania w toku! Za chwilę będziemy otwierali włodawską stację paliw z tanim paliwem 🙂

 4. pomysł z turbuną popieram fajna sprawa

 5. Nie 2 ulice a pół Włodawy miało oświetlenie z Włodawki, a druga połowa z młyna na ulicy Kraszewskiego. Niedowiarki niech pojadą do Izbicy i zobaczą elektrownię na Wieprzu.

  • Przecież za dwa lata będzie elektrownia wodorowa która da pracę 500 osobom i będzie zasilać całe miasto a nadwyżki będziemy sprzedawać.

  • koleś ty wiesz co oznacza słowo elektrownia buhahahahaha

 6. Obecny most też by posłużył gdyby był gospodarz który o niego dba,brak konserwacji,woda wiecznie stała na deskach,niechlujstwo pełną gęba.

 7. Gdyby obecny jak to się nazywa „Wasz burmistrz” myśląc o mieście, a nie o stołku burmistrza nie uwalił ze swoimi radnymi dofinansowanie na projekt „Kaflarnia”, to ten teren byłby już dawno zrewitalizowany.

 8. Przecież nowy most jest pod nadzorem konserwatorskim. Ciekawe ,że konserwator pozwoli na takie “koromysło”.

 9. A dokąd prowadził by ten most?

 10. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content