List otwarty członków Ogólnopolskiego Związku Pracodawców Szpitali Powiatowych

1 Komentarz do "List otwarty członków Ogólnopolskiego Związku Pracodawców Szpitali Powiatowych"

 1. może w innych szpitalach gdzie są prawidłowe modele zarządzania to ma sens. W tym szpitalu nie ma nawet odrobiny kultury zarządzania – totalny chaos, pogarda , niekompetencja . Przerost administracji . Ucieczka lekarzy do innych szpitali. Idiotyczne decyzje dyrekcji – zamykanie oddziałów. A w cholerę : Starosta: a zamknij Pan tą dyrekcję. Stajesz się Pan grabarzem tego szpitala. Trzymasz za publiczne pieniądze nieudaczników , kłamców , ignorantów – wstyd.

 2. Pan Starosta jak zwykle zamiast zająć się pracą i porządkami na swoim podwórku bawi się znowu w politykę. Co Walduś napisał że dostaniesz Pan biorące miejsce i już ambicje szaleją? Za wysokie progi. Arytmetyka jest bezwzględna!Zajmij się Pan jak należy szpitalem to i na posła Pan skoczysz.

  • O czym ty piszesz? Starosta nie umiał nawet znaku informacyjnego ustawić przy drodze. Poczytajcie na stronie nowy tydzień. Zwykły człowiek sam musiał się tym zająć za swoje pieniądze.

 3. czytelniczka | 31 maja 2023 at 20:40 |

  Nie czepiajcie się, nasz starosta zajął się betonówką i ma być ukończona już nie tak długo, czyli za dwadzieścia parę lat i to jak dobrze pójdzie.

 4. wiadomo….ta betonówka … do wisznic dla cioci

 5. do hejterów | 6 czerwca 2023 at 12:44 |

  na prawdę nic nie zrozumieliście z opublikowanego listu? nie wierzę. Po prostu psuje wam to strategię, którą stosujecie wobec starosty od długiego juz czasu. Na prawdę wierzycie, że nikt nie rozumie powodów waszej zaciekłej nienawiści ubranej w troskę o bezpieczeństwo zdrowotne mieszkańców? Wyhamujcie już bo to po prostu i nudne i niewiarygodne

 6. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content