Koncert Zagi we Włodawie 15 października

Już 15 października w sali Sezam Włodawskiego Domu Kultury odbędzie się koncert Zagi (alternatywny pop, indie-rock), dla której Włodawa jest miastem szczególnym, bo rodzinnym i to właśnie we w tym mieście artystka rozpoczynała swoją przygodę z muzyką.


Koncert Zagi we Włodawie jest koncertem otwierającym trasę “Pożegnanie z Prześwitem” podczas której artystka w towarzystwie swojego zespołu w składzie: Michał “Gumiś” Gumienny (perkusja, chórki), Michał Patoleta (bas, chórki), Maciej Izdebski (gitara), i sama akompaniując sobie na gitarach i ukulele zagra i zaśpiewa po raz ostatni wszystkie piosenki z najnowszego albumu “Prześwit” który stworzyła wspólnie ze swoimi słuchaczami – online, w trakcie pandemii. 

W setliście nie zabraknie piosenek z poprzednich płyt takich jak “Piesek”, czy “Korzeniami” oraz najnowszych singli takich jak “na haju w maj”, który na Spotify ma już blisko milion odtworzeń i który to przez 14 tygodni utrzymywał się na liście przebojów radia MUZO.FM, czy najnowszego singla “oko za oko”, który świetnie sobie radzi na liście przebojów radio Lublin.

Start koncertu o godzinie 20:00, bilety dostępne są kasie biletowej włodawskiego kina oraz online – za pośrednictwem portalu Goout (kod QR)

Zagi to nagrodzona trzema złotymi płytami ZPAV kompozytorka i autorka muzyki i tekstów, która pisze dla siebie, ale również dla innych artystów – w swoim twórczym dorobku ma piosenki napisane między innymi dla: Natalii Zastępy, Flilipa Lato, Sound’n’Grace, czy Sylwii Lipki. W ciągu ostatnich 11 lat wydała 5 autorskich albumów: „Prześwit” (2020 wyd. Popcorn Records), „Drapacz Chmur” (2018 wyd. Warner Music Poland), „Kilka lat, parę miesięcy i 24 dni” (2017 wyd. Warner Music Poland), „UKE” (2013 wyd. własne), „Kilka Słów o Miłości” (2012 wyd. własne)

Wystąpiła na wielu festiwalach, takich jak: Pol’and’Rock Festival, Orange Warsaw Festival, Spring Break, Asymmetry Festiwal i innych

oraz supportowała takich artystów jak: Happysad, Kwiat Jabłoni, Natalia Przybysz, Piotr Rogucki, Lemon, Pablopavo i Ludziki, Ted Nemeth, Mela Koteluk, Paweł Domagała, czy Voo Voo

1 komentarz "Koncert Zagi we Włodawie 15 października"

  1. Co za shiet

  2. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content